Home / info / Wujek Sam docenia Sammy’ego

Wujek Sam docenia Sammy’ego

W Stanach Zjednoczonych zadowoleni użytkownicy telewizorów firmy Samsung mówią o nich pieszczotliwie „Sammy” (w Polsce jest zupełnie na odwrót – mamy niestety tylko termin pejoratywny). Jeżeli wierzyć najnowszym raportom, w USA na miłych nazwach się nie kończy. Szczegóły w informacji prasowej poniżej.

 


INFORMACJA PRASOWA


 

Samsung Electronics, lider w branży kina domowego, otrzymał dwie najważniejsze nagrody branżowe, przyznawane za zadowolenie klientów w corocznym Raporcie na temat satysfakcji J.D. Power HDTV 2015 w Stanach Zjednoczonych. Badania wykazały, że już drugi rok z rzędu, Samsung jest najlepiej oceniany przez klientów w klasie telewizorów HD wielkości 50 cali i większych oraz w klasie telewizorów wielkości 50 cali i mniejszych.

9500_s_6_

Działanie, niezawodność, styl i funkcje

W obu kategoriach marka Samsung uplasowała się najwyżej pod względem ogólnej satysfakcji, działania, niezawodności, stylu i wyglądu, funkcji oraz gwarancji.

Dążymy do innowacji i zapewniamy konsumentom niedoścignione wrażenia w trakcie oglądania kina domowego, przy spektakularnej jakości obrazu.

– stwierdził Bill Lee, Vice President of the Television Product Marketing Division w Samsung Electronics America.

Samsung jest zaszczycony otrzymaniem przez dwa lata z rzędu najwyższej oceny w kategorii Satysfakcja konsumentów. Mamy nadzieję dostarczać innowacyjne wyroby najwyższej jakości również w kolejnych latach.

Najwyższe oceny w kategorii telewizorów do 50 cali oraz ponad 50 cali

Serwis J.D. Power przeprowadził badania wśród ponad 3750 konsumentów, którzy zakupili telewizory HD w ostatnich 12 miesiącach. Satysfakcję zmierzono w skali od 1 do 1000, w oparciu o osiem czynników: ogólna satysfakcja, działanie, niezawodność, łatwość obsługi, styl/wygląd, funkcje, gwarancja i cena. Według wyników badania Samsung uzyskał najwyższe oceny w kategorii telewizorów wielkości 50 cali i większych – 871 odpowiedzi ­– oraz w kategorii telewizorów o wielkości 50 cali i mniejszych ­– 856 odpowiedzi.

szeroki_kadr

SUHD – najlepsze telewizory Samsung, jakie do tej pory powstały

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie kina domowego, a także uwzględniając głosy płynące z rynku i potrzeby klientów, Samsung dąży do zwiększenia wrażeń w czasie oglądania i wprowadził na rynek nowe telewizory SUHD. Dzięki nieprzeciętnej jakości obrazu 4K UHD, doskonale oddanym kolorom i szczegółom, telewizory SUHD są kolejnym krokiem w wyznaczaniu standardów w dziedzinie telewizyjnych innowacji – to najlepsze telewizory Samsung, jakie do tej pory powstały. 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl