Samsung 43AU8002 review
Home / info / Samsung 43AU8002 – test

Samsung 43AU8002 – test

Samsung odchudził wiele telewizorów w swojej najnowszej gamie modelowej na rok 2021 – teraz są po prostu smuklejsze. Czy to jednak koniec zmian? A może „pod maską” kryją się jeszcze jakieś inne niespodzianki? Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, a szczegóły poznacie w mojej recenzji na portalu Geex.

Cienki Sam. Test i recenzja telewizora Samsung 43AU8002

Uwaga! Jeżeli jesteś jednym z tych , którzy mają poważny zamiar zakupu 43-calowego telewizora marki Samsung, to zanim zapoznasz się z recenzją najnowszego modelu przeczytaj proszę recenzję modelu ubiegłorocznego. Zapewniam Cię – nie będzie to strata czasu bowiem dopiero wtedy będziesz mógł, Drogi Czytelniku, uzyskać pełny obraz zmian, jakie zaszły w telewizorach Crystal UHD 2021 w porównaniu do Crystal UHD 2021.

Oto recenzja starego modelu:

Maluch. Test i recenzja telewizora Samsung 43TU7102

TCh

Samsung odchudził wiele telewizorów w swojej najnowszej gamie modelowej na rok 2021 - teraz są po prostu smuklejsze. Czy to jednak koniec zmian? A może "pod maską" kryją się jeszcze jakieś inne niespodzianki? Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, a szczegóły poznacie w mojej recenzji na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-telewizora-samsung-43au8002/ Uwaga! Jeżeli jesteś jednym z tych , którzy mają poważny zamiar zakupu 43-calowego telewizora marki Samsung, to zanim zapoznasz się z recenzją najnowszego modelu przeczytaj proszę recenzję modelu ubiegłorocznego. Zapewniam Cię - nie będzie to strata czasu bowiem dopiero wtedy będziesz mógł, Drogi Czytelniku, uzyskać pełny obraz zmian, jakie zaszły w…

Samsung 43AU8002

ocena ogólna

"cienki Sam"

POwiem krótko: świetne kolory, marna czerń. Kropka (nie kwantowa, zwykła).

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl