Samsung 50Q80A review
Home / info / Samsung 50Q80A – test

Samsung 50Q80A – test

Są tacy (nawet wśród branżowych dziennikarzy), którzy twierdzą, że skoro telewizory należą do tej samej serii, to ich parametry i związana z nimi jakość obrazu są jeśli nie identyczne, to bardzo, bardzo podobne. „A jakże mogłoby być inaczej? Przecież producenci telewizorów dwoją się i troją aby zapewnić swoim ukochanym klientom jak najbardziej spójną, logiczną i przejrzystą ofertę”- powiedzieliby zwolennicy tej teorii.

Ja oczywiście mówię „sprawdzam”, a co z tego wynikło i jak Samsung 50Q80A wypadł na tle testowanego wcześniej (skądinąd bardzo udanego) modelu 55Q80A, przekonacie się już w mojej recenzji na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-telewizora-samsung-50q80a/

TCh

Są tacy (nawet wśród branżowych dziennikarzy), którzy twierdzą, że skoro telewizory należą do tej samej serii, to ich parametry i związana z nimi jakość obrazu są jeśli nie identyczne, to bardzo, bardzo podobne. "A jakże mogłoby być inaczej? Przecież producenci telewizorów dwoją się i troją aby zapewnić swoim ukochanym klientom jak najbardziej spójną, logiczną i przejrzystą ofertę"- powiedzieliby zwolennicy tej teorii. Ja oczywiście mówię "sprawdzam", a co z tego wynikło i jak Samsung 50Q80A wypadł na tle testowanego wcześniej (skądinąd bardzo udanego) modelu 55Q80A, przekonacie się już w mojej recenzji na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-telewizora-samsung-50q80a/ TCh

Samsung 50Q80A

ocena ogólna

niezły

Pomimo tego, że jest to model technicznie zubożony w stosunku do 55Q80A, 50-calowy QLED z serii Q80A jest jednym z najlepszych 50-calowych telewizorów LCD w swojej klasie.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl