professional test & review of 55" Samsung TV of CU7192 series
Home / info / Samsung 55CU7192 – test

Samsung 55CU7192 – test

Są tacy, którzy twierdzą (czasem z uporem maniaka), że telewizory z tej samej serii świecą tak samo i/lub mają takie same parametry techniczne. Co gorsza, podobne zdanie mają niestety niektórzy sprzedawcy ze sklepów RTV. Nie bazują oni na wynikach rzeczywistych pomiarów, lecz na informacjach uzyskanych od producentów podczas corocznego „prania mózgów”, przepraszam, corocznych szkoleń. A producentom zależy na tym, aby konsumentów i sprzedawców utrzymywać w nieświadomości (bo wtedy łatwiej nimi manipulować i wciskać kit).

12 maja 2024 roku portal Geex opublikował moją recenzję 50-calowego Samsunga z serii CU7192. Z kolei w środę 22 maja 2024 roku pojawiła się recenzja większego o 5 cali modelu 55CU7192 z tej samej serii.

Obie recenzje stanowią kolejny dowód zaprzeczający twierdzeniu o „takosamości” modeli z tej samej serii.

Więcej informacji znajdziecie na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/recenzja-samsung-55cu7192/

TCh

Są tacy, którzy twierdzą (czasem z uporem maniaka), że telewizory z tej samej serii świecą tak samo i/lub mają takie same parametry techniczne. Co gorsza, podobne zdanie mają niestety niektórzy sprzedawcy ze sklepów RTV. Nie bazują oni na wynikach rzeczywistych pomiarów, lecz na informacjach uzyskanych od producentów podczas corocznego "prania mózgów", przepraszam, corocznych szkoleń. A producentom zależy na tym, aby konsumentów i sprzedawców utrzymywać w nieświadomości (bo wtedy łatwiej nimi manipulować i wciskać kit). 12 maja 2024 roku portal Geex opublikował moją recenzję 50-calowego Samsunga z serii CU7192. Z kolei w środę 22 maja 2024 roku pojawiła się recenzja większego…

55CU7192

ocena ogólna

prawie OK

ma lepszy kontrast i jest bardziej uniwersalny od mniejszego, 50-calowego modelu z tej samej serii

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl