Samsung 55Q64T review
Home / info / Samsung 55Q64T – test

Samsung 55Q64T – test

Po przetestowaniu dwóch telewizorów z gamy Crystal UHD, tj. modeli:

… z których to nie ten drugi, lecz, co zaskakujące, ten pierwszy (i tańszy) okazał się nie tylko mieć lepszy stosunek jakości do ceny, lecz także:

  • świecić w trybie HDR … jaśniej niż droższy model, oraz
  • mieć wyższą ostrość obrazów ruchomych (tak, tak, serio, to nie żart)

… czas na 4Q (czytaj: qardynalną qorektę qierunku ataqu :-), czyli testy QLED-ów.

Na pierwszy ogień idzie 55-calowy model z serii Q64T.

Ciekawej lektury!

https://geex.x-kom.pl/recenzje/samsung-55q64ta-test-i-recenzja-podstawowego-telewizora-qled/

Tomasz Chmielewski

Po przetestowaniu dwóch telewizorów z gamy Crystal UHD, tj. modeli: Samsung 55TU7102 Samsung 55TU8502 ... z których to nie ten drugi, lecz, co zaskakujące, ten pierwszy (i tańszy) okazał się nie tylko mieć lepszy stosunek jakości do ceny, lecz także: świecić w trybie HDR ... jaśniej niż droższy model, oraz mieć wyższą ostrość obrazów ruchomych (tak, tak, serio, to nie żart) ... czas na 4Q (czytaj: qardynalną qorektę qierunku ataqu :-), czyli testy QLED-ów. Na pierwszy ogień idzie 55-calowy model z serii Q64T. Ciekawej lektury! https://geex.x-kom.pl/recenzje/samsung-55q64ta-test-i-recenzja-podstawowego-telewizora-qled/ Tomasz Chmielewski

Samsung 55Q64T

ocena ogólna

Niezły, ale ...

Gdy telewizory Crystal UHD totalnie rozczarowały pod względem HDR-u, cały ratunek w QLED-ach. Choć model 55Q64T nie zawiódł, to nie wygrałby z ... zeszłorocznym 55RU8002. Co nie zmienia faktu, że jest dużo lepszy od 55TU8502.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl