Samsung Mini LED comparison
Home / info / Samsung 55QN85A – test

Samsung 55QN85A – test

Na początek zagadka-rymowanka:

Z jednej strony błyszczy QN85,

z drugiej QN91 stroi swe pióry.

Powiedzcie Drodzy Czytelnicy:

który jest który?

Samsung Mini LED comparison

Niezbędne dane i informacje, które pomogą Wam rozwiązać powyższą zagadkę znajdziecie w mojej recenzji telewizora Samsung 55QN85A na portalu Geex. Portalu, który, dodajmy, publikuje aktualnie najwięcej fachowych recenzji najnowszych telewizorów A.D. 2021 w Polsce.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-telewizora-samsung-55qn85a/

TCh

Na początek zagadka-rymowanka: Z jednej strony błyszczy QN85, z drugiej QN91 stroi swe pióry. Powiedzcie Drodzy Czytelnicy: który jest który? Niezbędne dane i informacje, które pomogą Wam rozwiązać powyższą zagadkę znajdziecie w mojej recenzji telewizora Samsung 55QN85A na portalu Geex. Portalu, który, dodajmy, publikuje aktualnie najwięcej fachowych recenzji najnowszych telewizorów A.D. 2021 w Polsce. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-telewizora-samsung-55qn85a/ TCh

Samsung 55QN85A

ocena ogólna

hybryda czy chimera?

Tako rzecze anioł: "55QN85A jest udanym i najbardziej przystępnym Mini LED-em w ofercie, który zapewnia ponadprzeciętną czerń i kontrast". Tako rzecze diabeł: "Samsung połączył tanią matrycę i stosunkowo ciemne Mini LED-y aby zwabić fanboyów zachłystujących się hiper nowoczesną miniledową techniką". Który z nich ma rację? Może obaj? Odpowiedzi szukajcie w recenzji.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl