professional review of 75" Samsung 4K Neo QLED QN85B series TV
Home / info / Samsung 75QN85B – test

Samsung 75QN85B – test

Po tańszym, lecz również 75-calowym modelu z serii Q77B, czas na telewizor o tym samym calażu, lecz z wyższej serii. Czy 75QN85B pozbawiony matrycy VA, ale wyposażony w wielostrefowe podświetlenie rzeczywiście jest wart dopłaty?

Oba telewizory stały obok siebie podczas testu w siedzibie x-kom, wyświetlałem na nich te same materiały i plansze testowe, w związku z czym na własne oczy widziałem, który jest górą. A zatem jeżeli chcecie dowiedzieć się, co sądzę o nietanim, ale najbardziej przystępnym 75-calowym „Mini LED-zie” Samsunga, przeczytajcie moją recenzję na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-samsung-75qn85b/

TCh

Po tańszym, lecz również 75-calowym modelu z serii Q77B, czas na telewizor o tym samym calażu, lecz z wyższej serii. Czy 75QN85B pozbawiony matrycy VA, ale wyposażony w wielostrefowe podświetlenie rzeczywiście jest wart dopłaty? Oba telewizory stały obok siebie podczas testu w siedzibie x-kom, wyświetlałem na nich te same materiały i plansze testowe, w związku z czym na własne oczy widziałem, który jest górą. A zatem jeżeli chcecie dowiedzieć się, co sądzę o nietanim, ale najbardziej przystępnym 75-calowym "Mini LED-zie" Samsunga, przeczytajcie moją recenzję na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-samsung-75qn85b/ TCh

Samsung 75QN85B

ocena ogólna

mimo wszystko naprawdę dobry

Niskokontrastowa matryca ma niewielką degradację kolorów pod kątem, a czerń poprawia 900-strefowe podświetlenie: robi to skutecznie, choć niedoskonale.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl