Home / info / 7 DNI Z SAMSUNGIEM

7 DNI Z SAMSUNGIEM

Firma Samsung ogłosiła wczoraj ciekawą promocję. Oto szczegóły:

26 września rusza specjalny program testowy Samsung Smart TV. Dzięki niemu każdy będzie mógł sprawdzić, jakie korzyści daje Smart TV. Samsung wypożycza do domu zestaw składający się z 40-calowego telewizora z najnowszej serii D8000 z ultracienką ramką o grubości 5mm oraz stylowego, niewielkiego odtwarzacza blu-ray D7000. Dodatkowo, aby umożliwić sprawdzenie możliwości telewizora oraz technologii 3D, w zestawie znajdą się dwie pary lekkich okularów 3D z bezprzewodową ładowarką oraz płyta z filmem w 3D „Jak wytresować smoka”.

Doprecyzujmy, że okres wypożyczenia to 7 dni, a promocja obejmuje następujące urządzenia:

 

1. telewizor UE40D8000

2. odtwarzacz Blu-ray BD-D7000

3. okulary SSG-3300 oraz SSG-3700

4. bezprzewodowa ładowarka CY-SWC1000A

W sumie jest to bardzo ciekawy zestaw, który pozwoli sprawdzić w domowych pieleszach, co reprezentują sobą najnowsze produkty Samsunga.

Dodatkowym atutem promocji jest brak wymogu pozostawienia jakiegokolwiek zastawu czy zabezpieczenia – wystarczy samo podpisanie umowy.

Poniżej przedstawiamy inne, ciekawe wyjątki z umowy, z którymi warto się zapoznać:

„Wypożyczający oświadcza, że zapoznał się ze stanem technicznym i wizualnym przekazywanego sprzętu, zna jego przeznaczenie i sposób obsługi, potwierdza sprawność urządzeń i nie wnosi z tego tytułu żadnych zastrzeżeń.”
„Stwierdzony przez Strony stan techniczny sprzętu zostanie ponownie zweryfikowany przy jego zwrocie.”
„Wypożyczający zobowiązuje się, że […] nie odda sprzętu w użyczenie ani najem osobie trzeciej, ani nie rozporządzi nim w inny sposób.”
„Ryzyko wszelkich uszkodzeń, awarii oraz pogorszeń stanu technicznego sprzętu od chwili podpisania niniejszej Umowy do chwili zwrotu obciążają Wypożyczającego.”
„W przypadku zwrotu sprzętu w stanie odbiegającym od stanu określonego w § 3 ust. 2, Wypożyczający zapłaci SAMSUNG karę umowną w kwocie odpowiadającej całości lub części wartości sprzętu, określonej w § 1, w zależności od stanu, w jakim znajduje się zwracany sprzęt. Stan sprzętu oraz zależna od niego wysokość kary umownej podlega ocenie SAMSUNG.”
„W przypadku niedokonania zwrotu sprzętu w terminie wynikającym z Umowy, Wypożyczający jest zobowiązany do zapłacenia SAMSUNG kary umownej w wysokości wartości sprzętu, określonej w § 1. SAMSUNG zastrzega sobie prawo do dochodzenia na zasadach ogólnych odszkodowania, przewyższającego wysokość zastrzeżonej kary umownej.”

Niestety, wygląda na to, że promocja dostępna jest tylko dla mieszkańców Warszawy i okolic lub tych, którzy zdecydują się w tym celu specjalnie przyjechać do stolicy. Umowa jest w tej kwestii jednoznaczna:

„Wydanie oraz zwrot sprzętu następuje w Galerii SAMSUNG w Warszawie, przy ul. Marynarskiej 15.”

Promocja trwa do odwołania, a jej szczegółowe warunki znajdują się TUTAJ

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl