Home / informacje prasowe / Samsung daje „Smart Packa”

Samsung daje „Smart Packa”

Smart Pack, czyli jak powinny być sprzedawane telewizory

Chciałbyś cieszyć się bogatą ofertą filmów i seriali na dużym ekranie i w najwyższej jakości zawsze, kiedy chcesz? Wybierając telewizory Samsung z serii QLED, Premium UHD lub UHD z 2017 roku użytkownicy otrzymują więcej. W prezencie dostają dostęp do wybranych aplikacji i serwisów VoD w Samsung Smart TV. Przez wiele miesięcy będzie można cieszyć się wielkimi kinowymi i sportowymi emocjami w najwyższej jakości.

Samsung Smart Pack to pierwsza wielomiesięczna oferta dostępu do filmów i seriali za pośrednictwem serwisów VoD, jakiej na polskim rynku jeszcze nie było. Kupując nowy telewizor, widzowie mogą korzystać z wybranych aplikacji i od razu po uruchomieniu urządzenia i jego zarejestrowaniu cieszyć się serialami, filmami i sportem w najlepszym wydaniu. W zależności od modelu telewizora dostępne są trzy wersje pakietów: Elite, Premium i Welcome*.

Elite Smart Pack

Wybierając QLED TV widzowie będą mogli skorzystać z Elite Smart Pack. Jest to najbogatszy z pakietów, który na start oferuje dostęp do HBO GO (3 miesiące) oraz Eleven Sports (6 miesięcy). Następnie, co 3 miesiące użytkownicy będą mogli wejść do filmowo-serialowego świata przez aplikacje Filmbox Live (na 6 miesięcy), VOD.pl (na 6 miesięcy) oraz player.pl (6 miesięcy).

Premium Smart Pack

Wraz z zakupem telewizora z serii Premium UHD MU9002, MU8002 i MU7002 widzowie otrzymają pakiet Premium Smart Pack, który zapewni dostęp do treści Filmbox Live (na 6 miesięcy). To jednak nie wszystko, bo po 3 miesiącach od momentu aktywacji pakietu do wykorzystania będzie voucher do aplikacji player.pl (na 6 miesięcy).

Welcome Smart Pack

Gratka czeka także decydujących się na telewizor Samsung UHD TV z 2017 roku. Widzowie będą mogli wykorzystać miesięczny dostęp do Filmbox Live, a także kod do aplikacji VOD.pl, który pozwala korzystać z biblioteki filmów przez 6 miesięcy. Warto regularnie odwiedzać stronę www.smartpack.samsung.pl, aby sprawdzić czy Welcome Smart Pack nie zbogacił się o dostęp do nowego serwisu VoD.

Aktywacja pakietów

Aby skorzystać z pakietów, po zakupie objętych promocją telewizorów, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

– odwiedzić stronę www.smartpack.samsung.pl, zapoznać się z regulaminem i zarejestrować nowy zakup;
– aktywować kod otrzymany mailem, postępując zgodnie z instrukcjami.

*promocja trwa do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli kodów.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl