Home / info / Samsung H8000

Samsung H8000

Firma Samsung poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowych telewizorów Full HD z serii H8000. Ciekawostką jest zastosowanie zakrzywionego ekranu – po raz pierwszy w telewizorach Full HD tego producenta.

h8000-003-r-perspective-black

Jak przystało na flagową serię Full HD, ceny nie są niskie i zaczynają się od 10200 zł.

Więcej informacji poniżej.

 

KOMUNIKAT PRASOWY

Pierwszy etap prawdziwej rewolucji w dotychczasowym obcowaniu z obrazem telewizyjnym właśnie dotarł do Polski – do sprzedaży wchodzi pierwszy zakrzywiony telewizor Samsung Smart TV H8000.

Jedyny w swoim rodzaju, zakrzywiony ekran najnowszego telewizora Smart TV Samsung w połączeniu z obrazem o rozdzielczości Full HD (1920×1080) zapewni realistyczne i niezwykle szczegółowe doznania filmowe, także w 3D.

Zakrzywiony ekran dostarcza niezwykłych doznań dzięki efektowi otaczającego nas obrazu, który zyskuje także niesamowitej głębi. Dodatkowo, zastosowana krzywizna zapobiega zniekształceniom obrazu, takim jak zmiany kontrastu i koloru na krawędziach ekranu.

h8000-001-front-black

Za obraz odpowiadają najnowsze wersje uznanych technologii opracowanych przez firmę Samsung. Zaawansowana technologia Clear Motion Rate (CMR) sprawia, że nawet najbardziej dynamiczne sceny wyglądają bardzo wyraźnie i płynnie. Im wyższa wartość CMR, tym ostrzejszy obraz i mniejszy efekt rozmycia poruszających się obiektów – w modelu H8000 CMR wynosi aż 1000 Hz. Zastosowanie technologii Clear Motion Rate powoduje, że wartkie sceny akcji w filmach czy rozgrywki sportowe prowadzone w najwyższym tempie będą wyglądały doskonale.

h8000-003-r-perspective-black

Zachwycające odwzorowanie barw i detali oraz optymalnie dobrany kontrast to wynik działania technologii Micro Dimming Ultimate. Dzieli ona wyświetlany obraz na 576 bloków, które są następnie analizowane. Na podstawie otrzymanych wyników telewizor dobiera najlepsze opcje podświetlenia swojej matrycy. Micro Dimming Ultimate gwarantuje najwyższe osiągi w aż trzech zakresach: poprawia kolory, kontrast oraz uwydatnia szczegóły. Efektem końcowym działania tej technologii jest jeszcze bardziej realistyczny i pełen szczegółów obraz.

h8000-005-l-side-black

Błyskawiczne działanie telewizora to efekt zastosowania wysoce wydajnego procesora QuadCore+. Zadania są wykonywane płynnie, a krótszy czas oczekiwania sprawia, że możemy czerpać więcej z rozrywkowych możliwości urządzenia. Jeśli jednak w przyszłości zajdzie potrzeba udoskonalenia, nie musimy się przejmować kupnem kolejnego sprzętu – telewizor Samsung H8000 jest gotowy na przyszłość. Dzięki kompatybilności z nowym zestawem Evolution Kit, będzie na bieżąco z najnowszymi standardami.

h8000-004-l-perspective-black

Ponadto, Samsung H8000 został wyposażony w znane rozwiązania z poprzednich serii urządzeń takie jak komendy głosowe, podwójny tuner DVB-T/C/S2 oraz funkcję S Recommendation, która podpowie nam jakie programy są najpopularniejsze wśród innych użytkowników telewizorów Samsung Smart TV. Wbudowana karta WiFi pozwoli także na skorzystanie z najnowszej edycji aplikacji Smart View – używając domowej sieci internetowej, będziemy mogli przesyłać strumieniowo sygnał telewizyjny na smartfon lub tablet, oraz zmienić urządzenie przenośne w pilota do telewizora. Urządzenie posiada także funkcje Gesture i Face Recognition Ready, odpowiadające za rozpoznawanie ruchów dłoni, palców a także twarzy.

Telewizor Samsung Smart TV 3D (rekomendowane ceny detaliczne):

UE65H8000 – 15 699 PLN

UE55H8000 – 10 199 PL

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl