Home / informacje prasowe / Samsung MU7002 – przyjaciel graczy

Samsung MU7002 – przyjaciel graczy

Samsung MU7002 to najnowsza seria telewizorów Premium Ultra HD, która trafiła już do sprzedaży. Modele z tej linii zostały wyposażone w szereg technologii, które zadbają o wysoką jakość obrazu. Jeśli połączymy to z łatwą i intuicyjną obsługą oraz szybkim Smart TV dostajemy telewizor, który jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych użytkowników, w tym fanów filmów i gier na dużym ekranie.

Seria MU7002 obejmuje najnowsze modele UHD 4K, które zastępują popularne zeszłoroczne telewizory z linii KS7000 i KS7500. W nowych produktach zastosowano czterordzeniowy procesor oraz 10-bitowy panel i technologię Dynamic Crystal Colour, dzięki którym wyświetlany obraz jest bliski rzeczywistości i oddaje bogactwo kolorów oraz ich głębię. Dzięki HDR 1000 zobaczymy dużo więcej szczegółów oglądanego filmu, widowiska sportowego czy gry – dla przykładu będziemy w stanie dostrzec niemal każde źdźbło trawy podczas meczu lub najmniejsze szczegóły ubioru filmowych bohaterów. Dopełnienie stanowi technologia UHD Dimming, która dba o naturalny obraz – optymalizuje poziom kontrastu, kolory i ostrość.

Samsung 55MU7000

Dziś telewizor to coś więcej niż telewizja, dlatego w ramach serii MU7002 widzowie zyskają dostęp do Smart TV w najnowszej odsłonie. System Tizen w połączeniu z uproszonym interfejsem Smart Hub ułatwi nawigację, przeglądanie zasobów na dysku zewnętrznym czy w aplikacjach VoD. Z kolei fani gier na dużym ekranie docenią niski input lag, który wyraża opóźnienie sygnału między źródłem, np. konsolą, a ekranem. W przypadku modelu 65MU7002 wynosi ono 19 ms i nie jest odczuwalne.

Jeśli chodzi o łatwość obsługi warto wspomnieć o jednym pilocie Smart Control. Dzięki niemu nie tylko szybko i wygodnie zmienimy ustawienia telewizora czy przejrzymy aplikacje w Smart TV, ale także będziemy mogli sterować dodatkowymi urządzeniami zewnętrznymi podłączonymi do telewizora, takimi jak soundbary, konsole czy odtwarzacze Blu-ray. W codziennym użytkowaniu przydaje się też aplikacja Smart View, która dostępna jest na smartfony z system Android i iOS. Dzięki niej można przeglądać aplikacje i uruchamiać wybrane programy z poziomu swojego urządzenia mobilnego. Telewizory z serii MU7002 wyposażone są w dwa tunery telewizyjne, dzięki czemu jednocześnie, na ekranie telewizora i smartfona, można oglądać dwa różne programy. Kolejnym niezwykle przydatnym rozwiązaniem jest One Connect, dzięki któremu unikamy plątaniny kabli pod telewizorem.

Samsung 55MU7000 side

Seria MU7002 zachwyca nie tylko jakością obrazu, ale także designem. W telewizorach z tej linii zastosowano smukłą, 3-stronnie bezbramkową konstrukcję, co nadaje im lekkości i sprawia, że pięknie prezentują się w każdym wnętrzu. Podstawę stanowią dwie smukłe nóżki, które możemy zamontować w jednej z par otworów montażowych. Pozwala to zastosować szerszy lub węższy rozstaw i ułatwia instalację np. na mniejszych meblach.

W ramach najnowszej serii telewizorów UHD widzowie mogą wybierać spośród modeli MU7002 (75”, 65”, 55”, 49”) oraz MU7072, MU7052, MU7042, które dostępne są w trzech rozmiarach: 49”, 55” i 65”.

Premium Smart Pack

Samsung przygotował pakiet usług, dzięki któremu na start można korzystać z wybranych serwisów VoD w Smart TV. Kupując telewizor Premium UHD z serii MU7002 widzowie otrzymają w prezencie dostęp do treści Filmbox Live (na 6 miesięcy), a po trzech miesiącach od momentu aktywacji pakietu do wykorzystania będzie voucher do aplikacji player.pl (na 6 miesięcy). Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie www.smartpack.samsung.pl.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl