samsung logo
Home / informacje prasowe / Samsung obniża ceny swoich grajbelek

Samsung obniża ceny swoich grajbelek

Promocja trwa od 14 czerwca do 4 lipca br.

Komunikat prasowy firmy Samsung z 16 VI 2021 r. [wybrane fragmenty]

Wyjątkowa promocja na soundbary Samsung Q-Serii

Już teraz soundbary z tegorocznej Q-Serii można kupić w niższej cenie. Modele HW-Q600A oraz HW-Q700A z technologią Dolby Atmos i DTS:X są dostępne w promocji w wybranych sieciach sprzedaży.

  • Promocja obejmuje najnowsze modele soundbarów z Q-serii: HW-Q700A i HW-Q600A.
  • Oferta obowiązuje od 14 czerwca do 4 lipca b.r.
  • Soundbary z rabatem można kupić w sieciach sprzedaży Euro, Media Expert, Media Markt, Matrix Media, Neonet, Galicja, Iterra i X-KOM.

Q-Seria, czyli poczuj otaczający dźwięk przestrzenny

Cechą charakterystyczną soundbarów Q-serii jest otaczający dźwięk przestrzenny. Modele HW-Q700A oraz HW-Q600A zostały wyposażone w technologie Dolby Atmos i DTS:X, które pozwolą usłyszeć każdy pojedynczy dźwięk wokół nas. Ponadto Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2 sprawi, że cała przestrzeń wypełni się doskonałym dźwiękiem. Oznacza to, że soundbary posiadają 3 kanały równomiernie rozprowadzające dźwięk – 1 niskotonowy i 2 skierowane ku górze. Dodając do tego technologię Acoustic Beam, przeżycia staną się bardziej intensywne i realistyczne.

Soundbary Q-Serii doskonale współpracują z telewizorami Neo QLED i QLED[1]. Do tej pory, aby wzmocnić brzmienie, trzeba było przełączyć ścieżkę audio z telewizora na soundbar. Teraz funkcja Q-Symphony sprawi, że głośniki telewizora (funkcja kompatybilna m.in. z telewizorami Samsung Neo QLED i QLED z 2021 roku oraz QLED z 2020 roku) doskonale synchronizują się z soundbarem, zapewniając jeszcze mocniejsze i wciągające dźwięki płynące z obu urządzeń. Dzięki temu niezależnie od tego, czy oglądamy akurat mecz piłki nożnej czy słuchamy koncertu muzyki klasycznej, możemy być pewni, że nie umknie nam żaden szczegół a scena dźwiękowa będzie bardziej rozbudowana.

Z kolei z myślą o graczach wprowadzono technologię Tryb Gry Pro. Soundbar automatycznie synchronizuje się z telewizorem Samsung i włączy Tryb Gry Pro od razu po uruchomieniu konsoli, pozwalając cieszyć się zoptymalizowanym dźwiękiem, dostosowanym do gry.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, dostępne konfiguracje oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży partnerów handlowych Euro, Media Expert, Media Markt, Matrix Media, Neonet, Galicja, Iterra i X-KOM.

[1] Funkcja wymaga tylko połączenia przewodowego z telewizorem, nie dotyczy połączenia bezprzewodowego.

[1] Funkcja Q-Symphony jest kompatybilna z telewizorami Samsung Neo QLED, QLED i Crystal UHD (model AU7000 i wyższe) z 2021 roku oraz QLED i Crystal UHD (TU8000 i wyższe) z 2020 roku.

[1] Funkcje mogą się różnić w zależności od modelu telewizora.

 

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl