Home / info / Sony, Samsung i Panasonic z TVN Playerem

Sony, Samsung i Panasonic z TVN Playerem

Na konferencji prasowej w dniu 30 listopada br. stacja TVN poinformowała o rozszerzeniu dostępności odtwarzacza TVN Player na kolejne urządzenia i platformy sprzętowe. Konferencję poprowadził znany prezenter Marcin Prokop

… razem z Tomaszem Plutą dyrektorem TVN Online

… który przypomniał najważniejsze zalety TVN Playera:

– blisko 4500 pozycji w ofercie,

– 1440 godzin multimedialnych treści dostępnych w serwisie,

– 50 godzin nowych treści co tydzień,

– brak jakichkolwiek opłat za dostęp do treści.

Dla miłośników płaskich ekranów najważniejszą wiadomością jest to, że TVN Player jest już dostępny na telewizorach Sony i Samsunga, a w ciągu 2-3 tygodni także Panasonica (przedstawiciele firmy mówią o okresie „przed Świętami”). W najbliższej przyszłości (tj. już zapewne w roku 2012) TVN Player na swoich telewizorach zamierzają udostępniać także LG, Philips i Sharp.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i slajdów z konferencji:

Prezentację bacznie obserwował Zarząd TVN, w tym prezes Marcus Tellenbach (pierwszy z prawej).

Jak widać z powyższego slajdu ceną za bezpłatny dostęp do treści TVN jest konieczność oglądania niepomijalnych i nieprzewijalnych reklam, choć jak zapowiadają przedstawiciele stacji mają to być maksymalnie 3 reklamy w trakcie 30-sekundowej przerwy. Wydaje się, że jest to doprawdy niewielka „cena” za dostęp do tak bogatych zasobów multimedialnych.

Po zakończeniu oficjalnej prezentacji zaproszeni dziennikarze i goście mogli zapoznać się z działaniem odtwarzacza TVN Player na telewizorach, tabletach oraz smartfonach takich firm jak HTC, Panasonic, Samsung czy Sony.

© TV TEST 2011

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl