Samsung SWA-W700
Home / soundbary / Samsung SWA-W700 – test subwoofera

Samsung SWA-W700 – test subwoofera

SWA-W700 to pierwszy, dostępny osobno, bezprzewodowy subwoofer marki Samsung. Opracowany w laboratorium Samsunga w Kalifornii nowy sub stanowi uzupełnienie najnowszych soundbarów z linii MS (tzw. Sound+).

Samsung SWA-W700 subwoofer

O produkcie sam producent pisze, że:

Oba urządzenia łączą się bezprzewodowo i pasują do siebie także pod względem designu. SWA-W700 pozwala uzyskać bardzo niski bas na poziomie 27 Hz, co potęguje wrażenia i głębię dźwięku.

Recenzję tego wyjątkowego urządzenia przeczytacie na portalu benchmark.pl.

 

SWA-W700 to pierwszy, dostępny osobno, bezprzewodowy subwoofer marki Samsung. Opracowany w laboratorium Samsunga w Kalifornii nowy sub stanowi uzupełnienie najnowszych soundbarów z linii MS (tzw. Sound+). O produkcie sam producent pisze, że: Oba urządzenia łączą się bezprzewodowo i pasują do siebie także pod względem designu. SWA-W700 pozwala uzyskać bardzo niski bas na poziomie 27 Hz, co potęguje wrażenia i głębię dźwięku. Recenzję tego wyjątkowego urządzenia przeczytacie na portalu benchmark.pl.  

Samsung SWA-W700

ocena ogólna

Znakomity

Najnowszy subwoofer opracowany z kalifornijskim laboratorium Samsunga stanowi znakomite uzupełnienie oferty soundbarów Sound+ dając użytkownikowi to, czego zawsze najbardziej brakuje: wysokiej jakości bas. Gorąco polecam.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl