Samsung TV 2023 conference WOW on YouTube
Home / info / Samsung TV 2023, czyli gdzie ten WOW?

Samsung TV 2023, czyli gdzie ten WOW?

W środę 5 kwietnia 2023 roku Samsung podał trochę informacji o nowych telewizorach na rok 2023. Miało to miejsce podczas ogólnodostępnej konferencji w serwisie YouTube.

Ogólnie rzecz biorąc, jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko te informacje, które producent ujawnił podczas ww. e-pokazu, to szału nie ma, podobnie jak większych zmian w gamie. Problem w tym, że Samsung znany jest z tego, że o kluczowych i/lub krytycznych zmianach i modyfikacjach nie informuje. Co mam na myśli? Na przykład wymianę wyświetlaczy LCD z wysokokontrastowych w roku 2022 na niskokontrastowe w modelach 2023.

Tej informacji oczywiście Samsung nie podał, lecz branżowe „wróbelki” za wielką wodą już o niej ćwierkają i to dość głośno. Czy ta informacja się potwierdzi? Czy w modelach przeznaczonych na rynek europejski Samsung znowu wprowadzi, mówiąc delikatnie, kontrowersyjne zmiany? Tego nie wiemy na 100%, ale się niebawem dowiemy.

Krajowa konferencja Samsunga dla polskich dziennikarzy już w czwartek 13 kwietnia.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia filmu z prezentacji „WOW”. Film jest co prawda w języku angielskim, ale z dość dobrze zrobionymi polskimi napisami. Dla zaoszczędzenia Wam czasu, indeks czasowy od razu ustawiłem na 13 minutę (oczywiście jeśli ktoś chce, może obejrzeć całość od początku).

TCh

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl