Home / info / Samsung UE75ES9000

Samsung UE75ES9000

Telewizory OLED się opóźniają, więc flagowcem Samsunga pozostaje nadal 75-calowy UE75ES9000. Można by długo rozważać zalety i wady tego modelu, ale jest jedna cecha, która czyni go wyjątkowym: wykończenie. Otóż jest to chyba jedyny aktualnie dostępny na naszym rynku telewizor wykończony w kolorze czerwonawo-różowego złota. Czy jest piękny, proszę ocenić we własnym zakresie.

[nggallery id=27]

Projektanci chcieli uczynić serię ES9000 wyjątkową i wydaje się, że im się udało. Przygotowanie flagowego modelu wymagało wielu miesięcy pracy specjalistów od wzornictwa, inżynierów i technologów. Samsung jest zadowolony z końcowego efektu, czego wyrazem jest film, pokazujący proces powstawania telewizora. Film posiada koreańską ścieżkę dźwiękową i napisy w języku angielskim, ale mimo to warto obejrzeć. Zapraszamy.

Na koniec dodajmy, że Samsung jest dostępny w sklepach w naszym kraju (choćby tutaj) w cenie ok. 28 tysięcy zł. Więcej informacji podano na stronie Samsunga.

AKTUALIZACJA: kilka godzin po publikowaniu tego wpisu, ukazała sie oficjalna informacja prasowa o wprowadzeniu 75ES9000 do sprzedaży – można ją znaleźć tutaj.

© TV TEST 2012

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl