Home / technika / Samsungowe rewolucje

Samsungowe rewolucje

Uwaga, uwaga! Firma Samsung ogłosiła, że w drugiej połowie roku do sprzedaży wejdą jaj najnowsze urządzenia, czyli zakrzywione telewizory UHD. Przełom? Tego nie wiemy, ale większość z nas chętnie zobaczy na żywo te cuda techniki. Dostępne będą 2 modele profilowanych telewizorów: 105-calowy, profilowany telewizor U9500 Curved Ultra High Definition (UHD) oraz 85-calowy U9B Bendable UHD. U9B Bendable UHD ma funkcję zmieniania kształtu – można go ustawić zarówno tak jak standardowy telewizor, jak i w zakrzywionej formie. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższym komunikacie prasowym. Zapraszamy także do oglądania zamieszczonych filmików.

 

KOMUNIKAT PRASOWY

 

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. Ogłosiła, że jej najnowsze urządzenia, czyli 105-calowy, profilowany telewizor U9500 Curved Ultra High Definition (UHD) oraz 85-calowy U9B Bendable UHD trafią do sklepów w drugiej połowie 2014 roku. Jeszcze w tym roku Samsung doda oba modele, prezentowane na Targach CES, do swojej imponującej linii telewizorów UHD.

85-inch-bendable-uhd-tv

Po niezwykle entuzjastycznym przyjęciu naszych nowych produktów przez media i branżę, nie możemy się już doczekać, kiedy 105-calowe Curved UHD i 85-calowe Bendable UHD trafią do konsumentów na całym świecie – mówi HS Kim, wiceprezes działu Visual Display Business w Samsung Electronics. Dzięki tym niezwykłym modelom, które zwracają uwagę wyjątkowym designem i obrazem w jakości UHD, fani domowej rozrywki będą mogli w zupełnie nowy sposób oglądać swoje ulubione filmy i programy.105-inch-curved-uhd-tv

 

105-calowy U9500 Curved UHD to telewizor z profilowanym ekranem. Jego olbrzymi ekran ma format 21:9, pozwala bez wychodzenia z domu cieszyć się wrażeniami znanymi dotąd jedynie z kina… Rozmiar telewizora w połączeniu z opracowaną przez Samsung technologią automatycznego wspomagania głębi obrazu (Auto Depth Enhancer) tworzy niezwykle naturalny obraz o zdumiewającej głębi.

Jeszcze o krok dalej idzie 85-calowy telewizor U9B Bendable UHD. Jest to telewizor z możliwością przekształcania ekranu z płaskiego, w profilowany za pomocą jednego przycisku. Dzięki innowacyjnemu designowi i technologii powstał telewizor UHD, na którym użytkownik może samodzielnie wybrać preferowany tryb oglądania.

Telewizory Samsung UHD są zgodne nie tylko z najbardziej aktualnie funkcjonującymi standardami – takimi jak HEVC, HDMI 2.0, MHL 3.0 i HDCP 2.2, ale także są gotowe na przyszłość, dzięki pakietowi Samsung UHD Evolution Kit. Zestaw One Connect Box zawiera wszystkie inteligentne elementy telewizora. Można go zastąpić nowszą wersją pakietu UHD Evolution Kit, nadążając w ten sposób za najnowszymi standardami UHD i uzyskując dostęp do najnowszych technologii oferowanych przez firmę Samsung. Wszystko to sprawia, że z raz dokonanej inwestycji użytkownik będzie cieszył się przez wiele lat.

Materiały wideo: 

U9500 Curved UHD:

http://www.youtube.com/watch?v=WwLPGI-Whl0&list=UUC7Pt4G2JPEj91qOdkc6RSw&feature=c4-overview

U9B Bendable UHD:

http://www.youtube.com/watch?v=8Q2fIotrBEY&list=UUC7Pt4G2JPEj91qOdkc6RSw

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl