Home / info / Nowe Sharpy F5

Nowe Sharpy F5

Sharp pokazał nową serię telewizorów o nazwie F5. Obejmuje ona 4 modele o przekątnych 20, 32, 40 i 60 cali w dwóch wersjach kolorystycznych. Cechą wyróżniającą te telewizory są cienkie i stylowe obudowy, co osiągnięto umieszczając część układów elektronicznych w oddzielnej obudowie. Na szczęście moduł „tunera” komunikuje się z ekranem bezprzewodowo, co pozwala uniknąć plątaniny kabli.

Jako pierwsze w sprzedaży pojawią się modele 20-calowe. Mimo iż sugerowane ceny detaliczne nie są jeszcze znane, cieszymy się, że już niedługo Sharp będzie sprzedawał telewizory o tak udanym, nowoczesnym wyglądzie. They really look SHARP!

Poniżej cała gama modeli z serii „Wireless Lifestyle”:

 

 

A oto model 20-calowy w kolorze białym (proszę zwrócić uwagę na eleganckiego pilota a la Philips):

 

Poniżej model 32-calowy w kolorze czarnym:

 

Model 40-calowy w kolorze czarnym:

Model 40-calowy w kolorze białym:

oraz szczytowy LC-60F5 w kolorze białym:

 

Zewnętrzny moduł „tunera” wygląda tak:

 

 

Poniżej pełna informacja prasowa:

 

 

 

Zawsze tam, gdzie ty – Sharp AQUOS Wireless Lifestyle

 

Koncepcja Sharp AQUOS Wireless Lifestyle przekształca telewizor w przenośne źródło rozrywki z doskonałą jakością obrazu. Oparty na bezprzewodowej technologii HDMI transmiter przesyła bieżący sygnał do przenośnego telewizora LCD. Pełnia możliwości podłączenia multimediów gwarantuje niezapomnianą rozrywkę, a transport urządzenia jest prosty dzięki praktycznej, składanej rączce umieszczonej z tyłu urządzenia.

 

Berlin, IFA 2011

 

Chcesz oglądać ważny mecz na balkonie lub tarasie, jednocześnie grillując? Nie ma problemu, zawdzięczasz to telewizorowi AQUOS Wireless Lifestyle LCD firmy Sharp. Po prostu zainstaluj transmiter dostarczony w zestawie – używa on bezprzewodowej technologii HDMI do przesyłania obrazów do przenośnego telewizora, tak abyś mógł cieszyć się ulubionymi programami gdziekolwiek jesteś, czy to w ogrodzie, czy też w pokoju z tradycyjnym okablowaniem. Wyposażony w technologię UV2A1, podświetlenie LED i system 100Hz model AQUOS Wireless Lifestyle daje wyraźne i dynamiczne obrazy o wysokim kontraście.

 

Dzięki szerokim możliwościom podłączenia multimediów telewizor AQUOS Wireless Lifestyle to również uniwersalne centrum rozrywki. Jeśli chcesz przesłać film z dysku Blu-ray do telewizora, po prostu podłącz odtwarzacz Blu-ray do transmitera poprzez jedno z 4 złączy HDMI. Wejście CI+ i wbudowany potrójny tuner zapewnia kompatybilność ze wszystkimi cyfrowymi i analogowymi typami sygnałów. Urządzenie można podłączyć również do zewnętrznego twardego dysku, aby nagrywać programy i odtwarzać je w późniejszym terminie.

 

Użytkownicy mogą korzystać z funkcji AQUOS NET+ dającej dostęp do ponad 70 różnych aplikacji, w tym do platform VOD i bibliotek multimedialnych kanałów TV. Podczas przerwy reklamowej możesz przejrzeć swoje e-maile, dowiedzieć się, jaka będzie pogoda lub prześledzić program telewizyjny.

 

Do sprzedaży w Europie jako pierwsze zostaną wprowadzone 20-calowe modele. Stanie się to w pierwszym kwartale 2012 roku. Już dziś planowane jest również wprowadzenie na rynek także ich większych odpowiedników – modeli 32-, 40- oraz 60-calowych. Ich premiera miała miejsce 25 sierpnia 2011 w Japonii.

 

Większe modele działać będą na niemal identycznych zasadach co model 20-calowy. Jednak w ich przypadku największym walorem będzie nie tyle możliwość przenoszenia, co możliwość łatwej instalacji bez potrzeby okablowywania połowy mieszkania. Co ciekawe jeden transmiter Sharp AQUOS Wireless może dostarczyć sygnał dla ośmiu telewizorów w mieszkaniu.

Max. odległość przesyłania sygnału to 10 metrów.

 

 

1 Technologia UV²A pozwala na precyzyjne pozycjonowanie ciekłych kryształów w nowoczesnych panelach LCD przy użyciu światła UV. Technologia znacząco poprawia jakość obrazu i parametry energetyczne telewizora.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl