Home / targi / Sharp na IFA

Sharp na IFA

Gdy sporządzaliśmy listę stoisk do odwiedzenia na targach IFA, zauważyliśmy, że Sharp zmienił halę wystawową. Zamiast, jak w ubiegłym roku wystawiać się w hali 21, Sharp wybrał halę 2.2 na ekspozycję swoich produktów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo przecież firmy mogą zmieniać hale wedle uznania, natomiast zastanawiał nas fakt, że przecież hala 2.2 jest dużo mniejsza od 21. W każdym razie gdy już tam dotarliśmy (razem z Maćkiem Koperem ze skalibrujtv.pl) naszym oczom przedstawił się następujący widok:

_IGP9045

Warto zaznaczyć, że byliśmy tam 5 września, czyli w dniu przeznaczonym nie dla publiczności, lecz dla prasy, w związku z czym nie wszystko było jeszcze gotowe.

_IGP9047

Gdy dotarliśmy do recepcji powiedziano nam, że ekspozycja Sharpa jest zamknięta dla prasy. Na szczęście miła pani menedżer z Sharpa, Ingrid Helderman, po wysłuchaniu tego kim jesteśmy i skąd przyjechaliśmy, wpuściła nas na stoisko.

_IGP9048

Jak się okazało ekspozycja Sharpa przeznaczona było głównie dla partnerów handlowych. Dlatego też nie było tam ani przełomowego modelu ICC Purios, ani telewizorów Ultra HD, lecz jedynie oferta sprzętu RTV i AGD dobrze znana ze sklepów. Zapewniono nas, że Sharp wprowadzi telewizory Ultra HD na rynek europejski w 2014 roku.

Korzystając z okazji, Ingrid Helderman prosiła nas o pozdrowienie pani Doroty Seweryniak z polskiego oddziału Sharpa, co niniejszym czynimy.

Mamy nadzieję, że na następnej IFA-ie, Sharp pokaże się na bardziej okazałym stoisku, godnym jego historycznych zasług  dla rozwoju elektroniki.

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl