Home / info / Wodny potwór

Wodny potwór

Pływający głośnik? Dlaczego nie. Firma Monster wprowadza nowy wodoodporny głośnik, oczywiście bezprzewodowy, z którego możemy korzystać na plaży, na basenie czy pod prysznicem, w podróży czy w domu.

Superstar BackFloat

Za jakość dźwięku odpowiada technologia Pure Monster Sound, która – jak zachwala producent oferuje mocne, bogate i wciągające brzmienie muzyki, a Monster SuperStar BackFloat zapewnia najlepszy dźwięk w klasie głośników stereo Bluetooth. Mimo kompaktowych rozmiarów głośniki SuperStar oferują czystość brzmienia, dynamikę, artykulację, basy i poziom ciśnienia akustycznego, jakiego można się spodziewać od pełnowymiarowego głośnika. Wysokie tony szybują, brzmią słodko lub ostro w zależności od tego czego wymaga utwór, a średnie tony powodują, że wokale brzmią prawdziwie, z czystością, szczegółowością, artykulacją i naturalnością – jak w głośnikach klasy high-end.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=Za3liZR9oHA?rel=0&controls=0&showinfo=0]

Głośnik łączy się z dowolnym źródłem muzyki przy użyciu wejścia Aux 3,5 mm i został zoptymalizowany do współpracy ze smartfonami, tabletami, notebookami i komputerami PC. SuperStar BackFloat posiada wbudowane mikrofony, może więc służyć również jako zestaw głośnomówiący do telefonu lub do obsługi telekonferencji przy użycia smartfona.

Wytrzymała i odporna na uderzenia obudowa idealnie pasuje do aktywnego stylu życia swojego użytkownika, a do wyboru mamy dwa kolory obudowy – Neon Blue i Neon Green. Głośniki Superstar kosztują około 600 zł, a Superstar BackFloat – około 700 zł.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=tiZ_6FV6uWs?rel=0&controls=0&showinfo=0]
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl