Home / info / Podróżne słuchawki Denona

Podróżne słuchawki Denona

Słuchawki towarzyszą nam już niemal wszędzie, stanowiąc wręcz element garderoby. Jednak nie zawsze warunki otoczenia pozwalają na cieszenie się  muzyką w należytym wydaniu, stąd co raz więcej modeli oferuje funkcje, które odsłuch w miejscach hałaśliwych, na przykład podczas podróży, uczynią nie tylko znośnym, ale wręcz komfortowym.


INFORMACJA PRASOWA


24-03-2015

Denon, wiodący producent urządzeń i akcesoriów audio, przedstawił dziś nowe słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumu należące do serii Globe Cruiser. Model AH-GC20 jest idealnym kompanem w podróży i pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w głębokiej ciszy i bez przeszkadzających, wijących się kabli. Słuchawki będą dostępne od kwietnia.

Denon AH GC20

Wyposażone w 40-milimetrowe, profesjonalnie dostrojone przetworniki, słuchawki AH-GC20 czerpią z wieloletnich doświadczeń Denona w konstrukcji słuchawek studyjnych i profesjonalnych. Efektem jest naturalny balans tonalny bez zbędnych zabarwień. Podczas, gdy w ostatnim czasie pojawiło się wiele młodych marek tworzących słuchawki, Denon już od wielu dekad posiada zaawansowaną wiedzę technologiczną w ich konstruowaniu. W realnym świecie zmierzyliśmy ponad 4000 par ludzkich uszu i ich ułożenie w konstrukcji ludzkiej głowy, by upewnić się, że wszyscy i wszędzie mogą korzystać z naszych słuchawek ciesząc się najlepszą jakością dźwięku i dużym komfortem.

Denon AH GC20

Nowoczesne wzornictwo słuchawek AH-GC20 z aktywną redukcją szumu, wraz z najnowszymi osiągnięciami technologii bezprzewodowej, tworzą z tego modelu doskonałego towarzysza każdej podróży. Elegancki pałąk z aluminium utrzymuje ergonomicznie skonstruowane muszle wypełnione najnowocześniejszą elektroniką do redukcji szumu i łączności Bluetooth. System redukcji szumu z podwójnymi mikrofonami zapewnia odcięcie od zewnętrznych dźwięków, a układ Bluetooth 4.0 Dual Mode z aptX/aptX Low Latency i AAC w połączeniu z funkcjonalnoscią Multi-Point zapewnia krystalicznie czysty przekaz do 2 kompatybilnych urządzeń jednocześnie. Model AH-GC20 jest także wyposażony w cVc (Clear Voice Capture), zaawansowany system redukcji szumu poprawiający jakość odbieranego audio i zapewnia tłumienie hałasu, korektę adaptacyjną, automatyczną kontrolę wzmocnienia, eliminację echa, redukcję hałasu przepływu strumienia powietrza i zależną od poziomu hałasu kontrolę poziomu głośności. Wszystko to stworzono, by zapewnić możliwie najczystszy przekaz głosu, nawet w trudnych i hałaśliwych warunkach otoczenia. Komendy głosowe w jednym z 7 języków umożliwiają uzyskanie informacji o statusie operacji i pozostałym do wykorzystania poziomie naładowania baterii.

Użytkownicy AH-GC20 będą używali słuchawek, słuchając muzyki poprzez Bluetooth przez większość czasu, ale dla wygody produkt wyposażono w kabel, na wypadek gdyby użycie technologii bezprzewodowej było niemożliwe lub zakazane. Zestaw zawiera również standardowy adapter 3,5 mm- ¼” do podłączenia do domowego lub studyjnego sprzętu, oraz adapter samolotowy. Dołączony kabel USB Micro-B pozwala na ładowanie wbudowanego w AH-GC20 akumulatora (lit-ion) z dowolnej ładowarki USB lub portu USB w komputerze. Pełne ładowanie akumulatora trwa 3 godziny i umożliwia 20 godzin nieprzerwanego użytkowania słuchawek w trybie bezprzewodowym. Jeśli akumulator zostanie całkowicie rozładowany, a nie ma dostępu do portu USB do jego ponownego naładowania, nadal można słuchać muzyki za pośrednictwem dołączonego kabla. Specjalnie zaprojektowany pokrowiec zapewnia ochronę dla słuchawek i wszystkich dołączonych akcesoriów.

Denon AH GC20

Całość pakietu produktowego stanowi doskonały wybór dla wymagającego miłośnika muzyki, narażonego na trudne warunki odsłuchowe podczas podróży.

O firmie Denon
Od początku istnienia datowanego na 1910 rok, gdy firma była dostawcą profesjonalnego sprzętu do studia nagrań oraz emisyjnego, Denon stał się światowym liderem w produkcji najwyższej jakości urządzeń kina domowego, audio i oprogramowania. Denon jest rozpoznawany na całym świecie dzięki innowacyjnym i przełomowym produktom i cieszy się długą historią technicznych innowacji, wliczając w to stworzenie i pierwszą komercjalizację cyfrowego audio PCM. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.denon.pl .

O firmie D&M Holdings
D&M Holdings to działająca na całym świecie grupa skupiająca oraz zarządzająca kanałami  dystrybucyjnymi szeregu firm oferujących rozwiązania audio i wideo dla branży samochodowej, klientów komercyjnych i gospodarstw domowych. W jej skład wchodzą między innymi marki takie, jak Denon, Boston Acoustics, Marantz. Nasze technologie oferują nową jakość doznań audio i wideo. Wszystkie produkty oraz marki oznaczone znakiem towarowym są własnością D&M Holdings lub jej spółek zależnych. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.dmglobal.com. 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl