Home / info / Słuchawki do prania

Słuchawki do prania

Bujny rozwój słuchawek w ostatnich latach sprawił, że każdy może dobrać do indywidualnych potrzeb najbardziej odpowiadający mu model, i to zarówno pod względem jakości dźwięku, jak i budowy. Z drugiej strony bogata oferta producentów wymusza konkurencję i pomysłowość konstruktorów, która ma przyciągnąć uwagę klientów. Czym wyróżniają się słuchawki Urbanears?


INFORMACJA PRASOWA


Nauszne czy douszne – to dylemat, przed którym staje wielu klientów poszukujących słuchawek. Zakup jednego z modeli Urbanears rozwiązuje problem. Urbanears to marka stworzona przez pasjonatów muzyki i nowych technologii ze Szwecji. Słuchawki wpisują się w skandynawski design charakteryzujący się prostotą, elegancją i minimalizmem. Są elementem ubioru młodego człowieka, a przy tym nie ograniczają swobody poruszania się w miejskiej dżungli. Ale oprócz stylistyki wykonania posiadają kilka innych wyróżników takich, jak np. ręcznie wytwarzane przetworniki. Przewód wykonany z oplotu tkaninowego eliminuje efekt szumów, podnosząc jakość dźwięku. Słuchawki Urbanears zawierają mikrofon, w związku z czym można je wykorzystać podczas prowadzania rozmów telefonicznych. Co ważne, klient kupujący obecnie któryś z modeli Plattan lub Humlan otrzymuje gratis w postaci słuchawek dousznych.

Urbanears Plattan Medis
Plattan to klasyczne słuchawki nauszne, wyposażone w 40 mm przetworniki. Ich pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 kHz, dynamika 115 dB, zaś maksymalna moc wejściowa 40 mW. Dodatkowe gniazdo Zound pozwala podłączyć słuchawki drugiej osoby i dzielić się muzyką. W zestawie oferowany jest model Medis. To douszne słuchawki z 15 mm przetwornikami. Ich wyróżnikiem jest EarClick – specjalny zaczep, dzięki któremu słuchawki mocno trzymają się ucha. Wraz z Medis nabywca dostaje cztery nakładki w różnych rozmiarach.

Urbanears Humlan Bagins
Humlan to drugi z modeli, do którego dystrybutor dodaje słuchawki douszne. Humlan posiada 40 mm przetworniki. Ich pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 kHz, dynamika 100 dB, zaś maksymalna moc wejściowa 100 mW. Słuchawki mają wyjątkową cechę – można je wyprać w pralce. Nabywca w zestawie otrzymuje słuchawki douszne Bagis, wyposażone w 9 mm przetworniki. Akcesorium można łatwo złożyć i nosić na szyi, kiedy nie są używane.

Zinken
Zinken jest najbardziej zaawansowanym modelem z rodziny Urbanears. Słuchawki z 40 mm przetwornikami cieszą się estymą wśród DJ-ów. Ciekawym rozwiązaniem są obracane muszle czy gniazdo Zound występujące również w modelach Humlan oraz Plattan. Kabel słuchawek z jednej strony jest zakończony wtykiem 3,5 mm, a z drugiej 6,3 mm. Ten ostatni przystosowany jest do sprzętu używanego przez profesjonalnych DJ-ów. Słuchawki wykonane są materiału, który nie absorbuje zapachu oraz potu, co predysponuje je nie tylko do zastosowania w dyskotekach, ale również podczas uprawiania sportu.

Sugerowane ceny przez Hama Polska:
słuchawki Urbanears Plattan + gratis Medis – 219,90 złotych,
słuchawki Urbanears Humlan + gratis Bagis – 169,90 złotych,
słuchawki Urbanears Zinken – 399,00 złotych.

O firmie Hama
Hama – niemiecki producent akcesoriów do elektroniki użytkowej, a także dystrybutor renomowanych marek z siedzibą Monheim w Bawarii. Firma założona w 1923 w Dreźnie przez 18-letniego fotografa Martina Hanke jako Hamaphot KG. W początkowej fazie zajmowała się dystrybucją oraz produkcją akcesoriów fotograficznych. W 1966 roku firma przyjęła nazwę Hama. W 1993 roku rozszerzyła asortyment o dodatki komputerowe i telefoniczne. Hama współpracuje ze wszystkimi liczącymi się sieciami handlowymi na świecie, co sprawia, że w jej portfolio znajdują produkty wielu znanych producentów m.in. Beats by Dr. Dre, Marshall, Jabra, Koss, SanDisk, Skullcandy, Samsonite, Rapoo Manfrotto czy Panasonic. Hama posiada 6 własnych marek oraz jest wyłącznym dystrybutorem 33 marek pochodzących od innych producentów. Asortyment firmy zawiera ponad 18  tysięcy produktów, w tym 6 tysięcy dostępnych jest w Polsce. Hama to także prekursor nowatorskich rozwiązań. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła kable USB 3.0, kable HDMI zgodne ze standardem HDMI High Speed Ethernet, czy akcesoria do iPhone’a 6. Firma posiada 18 oddziałów, większość ulokowanych w Europie, m.in. Austrii, Czechach, Danii, Francji, Hiszpanii, Rosji, Słowacji, Szwajcarii, Polsce, Wielkiej Brytanii. Trzy oddziały Hama znajdują się poza Starym Kontynentem – w Chinach, Honkongu oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl