Home / info / Słuchawki na wiosnę

Słuchawki na wiosnę

Dlaczego nie? W końcu wiele modeli słuchawek można spokojnie traktować jako elementy garderoby, a ostatnie modele Rapoo Multi-Style S100 doskonale pasują do tej roli. Po pierwsze przygotowano je w ciekawej kolorystyce, a do tego nie będziemy skazani na plączący się kabel.


INFORMACJA PRASOWA


Produkty Rapoo powoli zdobywają europejski rynek. Klienci ze starego kontynentu coraz chętniej sięgają po bezprzewodowe klawiatury, myszki czy głośniczki tego producenta. Stylistyka wykonania przypominająca PRODUKTY Apple oraz mobilność to najważniejsze znaki firmowe marki Rapoo. Również najnowsza linia słuchawek nausznych Multi-Style 100 nawiązuje do wzorców wypracowanych przez firmę.

Rapoo S100

Istotnym wyróżnikiem jest odważna i zróżnicowana kolorystyka oraz umieszczone na nausznikach wzory w postaci kratki, kropek czy spirali. Zastosowana linia wzornicza sprawia, że słuchawki powinny spotkać się z dużym zainteresowaniem wśród młodych, aktywnych ludzi. To grupa odbiorców, która szczególnie ceni swobodę i niebanalny wygląd akcesoriów. Rapoo przygotowało cztery wersje słuchawek – czarno-zielone ze wzorem kraty, białe z niebieskimi kropkami oraz niebieskie z pomarańczową spiralą i różowe z zieloną spiralą. Co ciekawe, w każdym zestawie znajdziemy dodatkowy komplet nakładek w jednolitym kolorze, który pozwoli zmienić styl słuchawek na bardziej stonowane, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ale oprócz ciekawej kolorystyki i wzorów model Multi Style 100 posiada kilka dodatkowych atutów. Słuchawki łączą się bezprzewodowo ze źródłem dźwięku, wykorzystując technologię Bluetooth 4.1. Pomimo bezprzewodowej transmisji słuchawki oferują czyste, krystaliczne brzmienie.

Multi-Style posiadają wbudowany mikrofon oraz przyciski odbierania połączeń, dzięki czemu można w dowolnym momencie rozpocząć rozmowę telefoniczną. Słuchawki pozwalają długo cieszyć się bezprzewodową wolnością, bowiem w pełni naładowany akumulator pozwala odtwarzać muzykę przez 20 godzin.

Rapoo słuchawki Bluetooth Multi Style S100 kosztują około 130 zł.Telewizory - zobacz na Ceneo.pl