Home / info / Ręcznie robione

Ręcznie robione

Kern AK-T5pOto propozycja dla właścicieli wyrafinowanych uszu i zasobnych portfeli. Słuchawki AK T5p to owoc współpracy firmy Beyerdynamic, która od 1924 roku tworzy najlepsze komponenty audio oraz Astell&Kern produkującej przenośne urządzenia audio. AK T5p bazuje na modelu T5p, który jest najwyższym topowym modelem słuchawek Beyerdynamic. Słuchawki T5p są bardzo wysoko oceniane wśród entuzjastów sprzętu audio na całym świecie. Niemieccy inżynierowie zrobili szczegółowe badania, aby w najlepszy sposób dostroić swój produkt z flagowymi modelami odtwarzaczy A&K.
Słuchawki po analizach zostały dostrojone do częstotliwości i impedancji wzmacniaczy A&K tak, aby uzyskać wyjątkowe, unikalne brzmienie – bogactwo niskich tonów, szczegółowe i neutralne tony średnie oraz czyste i delikatne wysokie dźwięki.
Słuchawki zostały wyposażone w zbalansowany port 2,5 mm współpracujący ze zbalansowanym wyjściem słuchawkowym w odtwarzaczach A&K, co również wpływa na poprawę jakości dźwięku. EQ custom czyli niestandardowe ustawienia korektora dźwięku zostały specjalnie dodane do odtwarzaczy
AK100 II, AK120 II i AK240, by dzięki zdefiniowanym ustawieniom dla AK T5p „wycisnąć” jeszcze więcej z takiego połączenia.
No i jeszcze taki smaczek. Otóż każda sztuka słuchawek AK T5p z zastosowaną technologią Tesla wykonywana jest ręcznie w niemieckiej fabryce Beyerdynamic. Wysokiej jakości komponenty, takie jak welurowe i skórzane nauszniki oraz wyjątkowo wykończony pałąk gwarantują komfort podczas noszenia i przy długim słuchaniu.
No i ten drobiazg czyli cena  – około 6000 zł.

Dane techniczne:
typ przetwornika: Dynamiczny
budowa: Zamknięta
pasmo przenoszenia: 5 Hz – 50,000 Hz
impedancja: 32 Ω
nominalny poziom ciśnienia akustycznego: 102 dB
moc wyjściowa: 300mW
maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 126 dB
masa: 350g

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl