Home / info / Smart TV wg Samsunga

Smart TV wg Samsunga

Samsung postawił na rozwój aplikacji Smart TV. Rozszerza dostęp do bezpłatnych filmów. Są to zarówno obrazy fabularne, jak i animowane. Wielbiciele kina anglojęzycznego z pewnością nie będą rozczarowani, ale rozrywki nie zabraknie również amatorom filmów rodzimych. Więcej o tym przeczytacie poniżej. Zaznaczę jednak, że to nie koniec rewelacji Samsunga. Jeszcze dziś napiszemy o innej aplikacji, którą w ostatnich dniach zaproponował Samsung.

 

 

komunikat prasowy

 

 

 

 

Dzięki aplikacji Andrino Play, użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV z serii E oraz F mają teraz jeszcze większy dostęp do bezpłatnych filmów w usłudze wideo na żądanie (VoD). Oferta zawiera zarówno światowe hity, jak i nagradzane na festiwalach ambitne polskie i europejskie kino, a także ciekawy wybór filmów dla dzieci.

screen1

Aplikacja oferuje aktualnie ponad 500 filmów i będzie na bieżąco uzupełniana o nowe tytuły. Dzięki tak bogatej ofercie każdy widz znajdzie odpowiadające mu tytuły.

screen3

Interfejs aplikacji jest podzielony na zakładki: Animacja, Biograficzny, Bollywood, Deserek.tv, Dokument, Dramat, Familijny, Fantasy, Historyczny, Horror, Instruktażowy, Komedia, Melodramat, Muzyczny, Obyczajowy, Przygodowy, Sensacyjny, Thriller i Wojenny. Dzięki temu użytkownicy Samsung Smart TV szybko znajdą interesujące ich pozycje. Panel użytkownika umożliwia też łatwe sortowanie, wyszukiwanie i tworzenie własnych list ulubionych filmów.

screen2

Ponadto, funkcja zapisu ostatniej sekwencji, zapewnia możliwość łatwego powrotu do momentu, na którym przerwano oglądanie ostatniego filmu.

Oferta aplikacji to obecnie m.in. Oscarowe produkcje z ostatnich lat, bezpłatnie dostępne w Andrino, jak np.: „Zatoka Delfinów” (Oscar 2010), „Pożegnania” (Oscar 2009), „Cichy Chaos” (Oscar 2009) czy słynne „Milczenie Lorny” braci Dardene (3 Oscary 2009).

Samsung Smart TV
Samsung Smart TV to koncepcja korzystania z różnych mediów na ekranie telewizora. Dzięki stałemu dostępowi do sieci, możliwości instalowania aplikacji oraz zintegrowanych z nimi usług VoD, nowoczesny telewizor stał się pierwszym prawdziwym centrum domowej rozrywki oraz edukacji. Telewizor można podłączyć do internetu przez Wi-Fi lub za pomocą kabla sieciowego. Potem wystarczy już kilka prostych kroków, aby w pełni cieszyć się pełną ofertą Samsung Smart TV. Obecnie posiadacze telewizorów z dostępem do platformy mogą korzystać z ponad 70 polskich i 400 globalnych aplikacji.

Andrino
Andrino S.A. jest właścicielem i operatorem Cyfrowej Platformy Multimedialnej Andrino udostępniającej filmy w systemie wideo na żądanie (Andrino Play), gry i inne aplikacje oparte na systemie Android oraz Internet czy dostęp do serwisów społecznościowych, na urządzenia stacjonarne i mobilne.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl