Sonos Amp top cover
Home / info / Sonos Amp – test

Sonos Amp – test

Możliwość przetestowania najnowszego amerykańskiego wzmacniacza sieciowego Sonos Amp …

… razem z brytyjskimi zestawami głośnikowymi ATC SCM7, Quad S-2 oraz Q Acoustics 3010i …

… była dla mnie nie lada gratką.

W związku z tym pragnę szczególnie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego i pomogli w realizacji testu, a w szczególności panu Arkadiuszowi Sędze (Sarota PR) za udostępnienie wzmacniacza Sonos Amp oraz panu Krzysztofowi Gąsiorowskiemu (SoundSource) za udostępnienie ATC SCM7.

Proszę kliknąć na zdjęcie poniżej aby przejść do recenzji wzmacniacza Sonos Amp na allegro.pl.

Tomasz Chmielewski

 

Możliwość przetestowania najnowszego amerykańskiego wzmacniacza sieciowego Sonos Amp ... ... razem z brytyjskimi zestawami głośnikowymi ATC SCM7, Quad S-2 oraz Q Acoustics 3010i ... ... była dla mnie nie lada gratką. W związku z tym pragnę szczególnie podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego i pomogli w realizacji testu, a w szczególności panu Arkadiuszowi Sędze (Sarota PR) za udostępnienie wzmacniacza Sonos Amp oraz panu Krzysztofowi Gąsiorowskiemu (SoundSource) za udostępnienie ATC SCM7. Proszę kliknąć na zdjęcie poniżej aby przejść do recenzji wzmacniacza Sonos Amp na allegro.pl. Tomasz Chmielewski  

Sonos Amp

ocena ogólna

Znakomity

Nowoczesny, małogabarytowy wzmacniacz sieciowy o dużej mocy. Obsługuje dyski sieciowe i większość serwisów muzycznych (Tidal, Spotify, Deezer itp.). Gorąco polecam!