professional review of Sonos Sub Mini subwoofer
Home / info / Sonos Sub Mini – test

Sonos Sub Mini – test

Producenci sprzętu RTV (albo, jak to ktoś kiedyś ładnie nazwał, ESPU*) różnie reagują na sugestie użytkowników i recenzentów. Jedni je ignorują (w myśl zasady „i tak wiemy lepiej”), inni wsłuchują się w pozytywne i negatywne głosy i wcześniej lub później na nie reagują.

Do tej drugiej grupy producentów należy amerykański Sonos, który wypuścił ostatnio na rynek nowy, bardzo znaczący produkt. Jego recenzję zatytułowałem po prostu „spełnienie marzeń”. Dlaczego? Tego dowiecie się z testu na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-sonos-sub-mini/

TCh

*ESPU – elektroniczny sprzęt powszechnego użytku.
Producenci sprzętu RTV (albo, jak to ktoś kiedyś ładnie nazwał, ESPU*) różnie reagują na sugestie użytkowników i recenzentów. Jedni je ignorują (w myśl zasady "i tak wiemy lepiej"), inni wsłuchują się w pozytywne i negatywne głosy i wcześniej lub później na nie reagują. Do tej drugiej grupy producentów należy amerykański Sonos, który wypuścił ostatnio na rynek nowy, bardzo znaczący produkt. Jego recenzję zatytułowałem po prostu "spełnienie marzeń". Dlaczego? Tego dowiecie się z testu na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-sonos-sub-mini/ TCh *ESPU - elektroniczny sprzęt powszechnego użytku.

Sonos Sub Mini

ocena ogólna

znakomity

Powiem krótko: nareszcie jest!

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl