Home / info / Sonos Ray – test

Sonos Ray – test

Na rynku roi się od soundbarów. Wiele z nich gra głośno, ale kiepsko. Inne ostro i nieprzyjemnie. Jeszcze inne sztucznie uprzestrzenniają dźwięk, zniekształcając oryginalny sygnał.

Pośród wielu rozwiązań Sonos Ray jawi się jako coś wyjątkowego: zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i pod względem brzmieniowym.

Osobiście przyznam, że już dawno żaden soundbar mnie tak nie zauroczył jak właśnie Ray. Dlaczego? Co w nim takiego specjalnego?

Przeczytajcie moją recenzję, to się dowiecie.

RAJ-belka dla audiofila. Test i recenzja soundbara Sonos Ray

TCh

Na rynku roi się od soundbarów. Wiele z nich gra głośno, ale kiepsko. Inne ostro i nieprzyjemnie. Jeszcze inne sztucznie uprzestrzenniają dźwięk, zniekształcając oryginalny sygnał. Pośród wielu rozwiązań Sonos Ray jawi się jako coś wyjątkowego: zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i pod względem brzmieniowym. Osobiście przyznam, że już dawno żaden soundbar mnie tak nie zauroczył jak właśnie Ray. Dlaczego? Co w nim takiego specjalnego? Przeczytajcie moją recenzję, to się dowiecie. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-soundbara-sonos-ray/ TCh

Sonos Ray

ocena ogólna

rewelacyjny

Jeżeli masz w zespole inżynierów kogoś tak kompetentnego jak Paul Peace (ex JBL), to spod jego ręki nie może wyjść nic innego, jak znakomity produkt. Gorąco polecam Raya wszystkim audiofilom szukającym małej, lecz znakomicie brzmiącej g-RAJ-belki.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl