professional test & review of 42" Sony Bravia 4K OLED TV A90K series
trudne, ciemne sceny z filmu Diuna (4K, Dolby Vision) wyglądały na Sony 42A90K doprawdy znakomicie
Home / info / Sony 42A90K – test

Sony 42A90K – test

„Dwulatek” – tak można by jednym słowem określić dowolny telewizor Bravia z serii A90K. Chcecie wiedzieć dlaczego? Otóż oba modele z tej serii weszły na rynek jeszcze w roku 2022 i pozostaną w produkcji i sprzedaży przez rok kolejny, czyli 2023.

To nie pierwszy raz, gdy Sony wydłuża rynkową obecność swojego telewizora. Czy to oznacza, że jest aż tak dobry, że nie wymaga zmian? Że nie boi się rywali wprowadzonych na rynek w roku 2023? Że jest „ponadczasowy”?

Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania dogłębnie sprawdziłem i przetestowałem dla Was ten model. Jego recenzja jest już dostępna na portalu Geex.

Małe kino dla konesera. Test i recenzja Sony 42A90K

TCh

"Dwulatek" - tak można by jednym słowem określić dowolny telewizor Bravia z serii A90K. Chcecie wiedzieć dlaczego? Otóż oba modele z tej serii weszły na rynek jeszcze w roku 2022 i pozostaną w produkcji i sprzedaży przez rok kolejny, czyli 2023. To nie pierwszy raz, gdy Sony wydłuża rynkową obecność swojego telewizora. Czy to oznacza, że jest aż tak dobry, że nie wymaga zmian? Że nie boi się rywali wprowadzonych na rynek w roku 2023? Że jest "ponadczasowy"? Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania dogłębnie sprawdziłem i przetestowałem dla Was ten model. Jego recenzja jest już dostępna na portalu Geex.…

Sony 42A90K

ocena ogólna

bardzo dobry

Mały ekran może pięknie świecić, czego dowodem jest właśnie 42-calowy OLED Sony z serii A90K. Ten telewizor jest jednym z kilku wybitnych modeli z roku 2022, które będę naprawdę mile wspominał.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl