professional test & review of 50" Sony X81K Bravia 4K TV
Sony 50X81K pokazuje, że mimo iż jest telewizorem ze stosunkowo niskiej półki, jakość obrazu niewiele odbiega od wzorca
Home / info / Sony 50X81K – test

Sony 50X81K – test

Przystępny, ale solidny telewizor z ekranem 50 cali? I gdyby jeszcze tylko miał niezły kontrast, szybki i stabilny system operacyjny oraz przyzwoite brzmienie? Na tego typu pytania można by od sprzedawców usłyszeć wiele różnych odpowiedzi. Jednakże ja nie mam żadnych wątpliwości, że ww. kryteria w 100% spełnia 50-calowa Bravia z serii X81K. Dodam, że już dawno nie testowałem tak małego telewizora, który tak precyzyjnie trafiłby w moje dość wymagające gusta.

Test i recenzja Sony 50X81K jest już na geex.pl – portalu, który jest liderem pod względem liczby testów telewizorów w Polsce.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-sony-50x81k/

TCh

Przystępny, ale solidny telewizor z ekranem 50 cali? I gdyby jeszcze tylko miał niezły kontrast, szybki i stabilny system operacyjny oraz przyzwoite brzmienie? Na tego typu pytania można by od sprzedawców usłyszeć wiele różnych odpowiedzi. Jednakże ja nie mam żadnych wątpliwości, że ww. kryteria w 100% spełnia 50-calowa Bravia z serii X81K. Dodam, że już dawno nie testowałem tak małego telewizora, który tak precyzyjnie trafiłby w moje dość wymagające gusta. Test i recenzja Sony 50X81K jest już na geex.pl - portalu, który jest liderem pod względem liczby testów telewizorów w Polsce. https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-sony-50x81k/ TCh

Sony 50X81K

ocena ogólna

czarujący

Rocznie testuję około 50 różnych telewizorów, a wśród nich są modele mocno przeciętne, jak i te, które pozytywnie wyróżniają się z tłumu. 50-calowa Bravia z serii X81K należy do tej drugiej grupy.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl