Sony 55X80J subpixels
Home / info / Sony 55X80J – test

Sony 55X80J – test

Przyznam, że dla potencjalnych nabywców nowych telewizorów mam zawsze jedną przestrogę: „uważaj, gdy sprzedawca mówi: kup Pan większy telewizor!”.

W związku z tym jeżeli ktoś zakłada i oczekuje, że 55-calowa Bravia z serii X80J zaoferuje mu identyczną jakość obrazu jak model 50-calowy z tej samej serii, to się srogo zawiedzie. Okazuje się, że 55X80J różni się w kilku kwestiach od 50X80J i to nawet dość znacznie.

Szczegółowa recenzja na portalu Geex.

Więcej cali, ale… Test i recenzja telewizora Sony 55X80J

TCh

Przyznam, że dla potencjalnych nabywców nowych telewizorów mam zawsze jedną przestrogę: "uważaj, gdy sprzedawca mówi: kup Pan większy telewizor!". W związku z tym jeżeli ktoś zakłada i oczekuje, że 55-calowa Bravia z serii X80J zaoferuje mu identyczną jakość obrazu jak model 50-calowy z tej samej serii, to się srogo zawiedzie. Okazuje się, że 55X80J różni się w kilku kwestiach od 50X80J i to nawet dość znacznie. Szczegółowa recenzja na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/wiecej-cali-ale-test-i-recenzja-telewizora-sony-55x80j/ TCh

Sony 55X80J

ocena ogólna

ach ten ADS ...

Inny rodzaj wyświetlacza LCD = inna jakość wyświetlanego obrazu, zwłaszcza w tak kluczowym obszarze jak czerń i kontrast. Szkoda.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl