Sony 55XH9005
Home / info / Sony 55XH9005 – test

Sony 55XH9005 – test

Nie jest łatwo być pionierem i przecierać nowe szlaki. Stosowanie nowych rozwiązań z jednej strony przyciąga konsumentów, którzy ich pragną i potrzebują, jednakże z drugiej strony stwarza ryzyko wystąpienia „chorób wieku dziecięcego”. 55-calowy telewizor Sony Bravia z serii XH90 ma kilka rozwiązań, których nie mają droższe modele telewizorów tej marki – mam tu na myśli np. HDMI 2.1. O tym jak telewizor ten się spisał, czy były z nim jakieś problemy i czy jest godny polecenia przeczytacie w mojej recenzji na portalu Geex.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/prekursor-test-i-recenzja-telewizora-sony-55xh9005/

TCh

Nie jest łatwo być pionierem i przecierać nowe szlaki. Stosowanie nowych rozwiązań z jednej strony przyciąga konsumentów, którzy ich pragną i potrzebują, jednakże z drugiej strony stwarza ryzyko wystąpienia "chorób wieku dziecięcego". 55-calowy telewizor Sony Bravia z serii XH90 ma kilka rozwiązań, których nie mają droższe modele telewizorów tej marki - mam tu na myśli np. HDMI 2.1. O tym jak telewizor ten się spisał, czy były z nim jakieś problemy i czy jest godny polecenia przeczytacie w mojej recenzji na portalu Geex. https://geex.x-kom.pl/recenzje/prekursor-test-i-recenzja-telewizora-sony-55xh9005/ TCh

Sony 55XH9005

ocena ogólna

dobry

Pomimo zredukowanej liczby stref podświetlenia telewizor dobrze się sprawdził w całkowicie ciemnym pomieszczeniu. Czyżby tańsza alternatywa dla znacznie droższego 55XH9505? Moim zdaniem tak.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl