professional review of SOny 1st Mini LED 4K TV 65X95K
Home / info / Sony 65X95K – test

Sony 65X95K – test

Na początku przypomnę, że po wprowadzeniu na rynek telewizorów z podświetleniem Mini LED, producenci podzielili się na dwa obozy: tych którzy wdrożyli to nowe rozwiązanie oraz tych, którzy się z tym wstrzymali. Do pierwszej grupy należeli m.in.:

  1. TCL
  2. Samsung
  3. LG

Z kolei w drugiej byli:

  • Sony
  • Panasonic
  • Sharp
  • Toshiba, JVC (i inne marki tureckiego Vestela)

W roku 2022 sytuacja uległa zmianie i firma Sony w całkiem dobrym stylu doszlusowała do klubu producentów telewizorów „Mini LED”. Jeżeli chcecie wiedzieć co sądzę o najbardziej zaawansowanej technicznie Bravii 4K, wejdźcie na portal Geex.

Moja recenzja pierwszego „Mini LED-a” marki Sony została właśnie opublikowana, a niespodzianek w niej nie brakuje.

https://geex.x-kom.pl/recenzje/test-i-recenzja-sony-65x95k/

TCh

Na początku przypomnę, że po wprowadzeniu na rynek telewizorów z podświetleniem Mini LED, producenci podzielili się na dwa obozy: tych którzy wdrożyli to nowe rozwiązanie oraz tych, którzy się z tym wstrzymali. Do pierwszej grupy należeli m.in.: TCL Samsung LG Z kolei w drugiej byli: Sony Panasonic Sharp Toshiba, JVC (i inne marki tureckiego Vestela) W roku 2022 sytuacja uległa zmianie i firma Sony w całkiem dobrym stylu doszlusowała do klubu producentów telewizorów „Mini LED”. Jeżeli chcecie wiedzieć co sądzę o najbardziej zaawansowanej technicznie Bravii 4K, wejdźcie na portal Geex. Moja recenzja pierwszego "Mini LED-a" marki Sony została właśnie opublikowana,…

Sony 65X95K

ocena ogólna

bardzo dobry

65-calowa Bravia z serii X95K przewyższa jakością obrazu swojego poprzednika (65X95J) i wreszcie może śmiało i bez cienia wstydu rywalizować z innymi "Mini LED-ami 4K".

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl