Home / info / Sony Extra Bass – moc dla wymagających

Sony Extra Bass – moc dla wymagających

Sony poinformowala o wprowadzeniu do sprzedaży nowych modeli słuchawek:

  • Dwa nowe modele słuchawek sportowych z systemem EXTRA BASS dla poprawy wydolności
  • Nowe słuchawki do codziennego użytku, w formie pałąka na szyję, gwarantujące mocną dawkę basu
  • System łączności bezprzewodowej Bluetooth eliminujący ryzyko zaplątania się w kable
  • Łatwa obsługa

Oto oficjalna informacja prasowa.

Firma Sony rozpoczęła sprzedaż trzech nowych modeli bezprzewodowych słuchawek dla osób uprawiających sport i prowadzących aktywny styl życia. Nie od dziś wiadomo, że mocny, głęboki dźwięk ze słuchawek z systemem EXTRA BASS™ potrafi skutecznie przyspieszyć puls i zwiększyć wydolność na siłowni, podczas wiosłowania oraz w wielu innych sytuacjach. W ofercie znalazły się także słuchawki idealne dla osób, które po prostu oczekują bezprzewodowej swobody w zabieganej codzienności i wygodnych rozmów przez telefon. Wybór jednego z takich modeli może stać się nowym impulsem do zadbania o formę — i realizacji zdrowych postanowień noworocznych.

mdr-xb50bs_blue_d-large

Wszystkie trzy modele pozwalają zapomnieć o krępujących ruchy, plączących się kablach: dzięki bezprzewodowej łączności ze smartfonem umożliwiają słuchanie ulubionej muzyki dosłownie wszędzie. Technologie LDAC[1] i Bluetooth zapewniają najwyższą możliwą jakość dźwięku w transmisji strumieniowej, a wydajny akumulator, wystarczający na co najmniej siedem godzin słuchania, pozwala ćwiczyć i trenować do woli.

MDR-XB80BS: bezprzewodowe słuchawki przystosowane do mycia

Kluczem do sukcesu słuchawek sportowych MDR-XB80BS jest klasa ochrony IPX5 — czyli możliwość noszenia w deszczu i na słońcu oraz umycia urządzenia po skończonym treningu. Model ten waży tylko 27 gramów, a jego akumulator wystarcza na siedem godzin słuchania. Nie ma więc żadnych przeszkód, by bez reszty oddać się ćwiczeniom.

mdr-xb80bs_l_std
MDR-XB80BS

Niezawodne trzymanie się na uszach — przy zachowanej pełnej swobodzie ruchów — to zasługa specjalnych zaczepów i regulatorów długości elastycznego pałąka. Bezprzewodowe słuchawki są ponadto dostarczane w komplecie z wkładkami dousznymi w różnych rozmiarach oraz pokrowcem.

MDR-XB50BS: wygoda w czasie ćwiczeń

Słuchawki MDR-XB50BS to propozycja dla osób, które nie obawiają się potu ani pryskającej wody: klasa ochrony IPX4 oznacza możliwość biegania w deszczu i wyciśnięcia z siebie siódmych potów na siłowni.System EXTRA BASS™ pozwala głęboko zanurzyć się w muzykę, która dzięki wydajnemu akumulatorowi nie przestanie grać nawet przez osiem i pół godziny.

mdr-xb50bs_insituation-large
MDR-XB50BS

Słuchawki są bardzo łatwe w użyciu: do ich obsługi wystarczają dwa proste przyciski pozwalające odbierać telefon, przewijać utwory i wstrzymywać odtwarzanie. Specjalne uchwyty gwarantują dokładne przyleganie do ucha, a swoboda poruszania się w czasie ćwiczeń idzie w parze ze stylowym wyglądem.

MDR-XB70BT: z muzyką przez wiele godzin

Słuchawki bezprzewodowe MDR-XB70BT z akumulatorem na dziewięć godzin odtwarzania to najlepszy wybór na weekendowe wypady i codzienne dojazdy do pracy. Technologie Bluetooth i NFC do maksimum upraszczają nawiązywanie łączności z telefonem, a wbudowany mikrofon zgodny z technologią HD Voice pozwala na prowadzenie rozmów bez angażowania rąk.

mdr-xb70bt_r_cw
MDR-XB70BT

Te niezwykle poręczne słuchawki z elastycznym pałąkiem na szyję idealnie nadają się do słuchania muzyki z dużą ilością basu, w każdym miejscu. Ich lekkość i wygoda sprawia, że nie przeszkadzają w prowadzeniu aktywnego trybu życia. Ułatwieniem będzie też prosty system obsługi przy użyciu trzech przycisków.

[1] w modelu XB80BS