Home / info / Sony podsumowuje targi CES

Sony podsumowuje targi CES

Poniższy materiał pochodzi z oficjalnego blogu Sony Polska.

Podsumowanie targów CES 2016

Przez ostatni tydzień przedzieraliśmy się przez szaleństwo zwane Consumer Electronics Show w Las Vegas — jedne z najpopularniejszych na świecie targów elektroniki użytkowej, wydarzenie o bogatej historii.

Setki producentów prezentowały tam tysiące nowych produktów — śledzenie tego wszystkiego na bieżąco było po prostu niemożliwe. Na szczęście wszystkie nasze najciekawsze propozycje prezentujemy w jednym, zwięzłym wpisie na blogu.

Przede wszystkim zaprezentowaliśmy nową linię telewizorów BRAVIA, na czele z flagowym XD93/94 oraz modelami z zakrzywionym ekranem. Nasza nowa technologia 4K HDR (High Dynamic Range — duży zakres dynamiki), dostępna we wszystkich modelach 4K, rozszerza skalę kontrastów, dzięki czemu czerń staje się głębsza, biel jaśniejsza, a obraz niewiarygodnie żywy i naturalny. Coraz więcej modeli wyposażonych jest w platformę Android TV, a procesor obrazu 4K X1 zapewnia niezrównaną jakość obrazu.XD94_QF_75_front_Hero_resized.jpg

XD94

Uzupełnieniem oferty nowych telewizorów jest także nowa linia głośników w formie listwy, podstaw pod telewizor z systemem głośników i odtwarzaczy Blu-ray. HT-ST9, nasz najnowszy i najlepszy głośnik w kształcie listwy, reprodukuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości, współpracuje z serwisami internetowymi z wykorzystaniem technologii Google Cast™ czy Spotify Connect™, a przy tym wyposażony jest w potężny, 7.1 kanałowy system głośników o mocy 800 watów. Z kolei nowy odtwarzacz audio i wideo UHP-H1 został skonstruowany tak, aby w możliwie najdoskonalszy sposób odtwarzać wszystkie dostępne formaty plików.

UHP-H1_DiscOpen_resized.jpg

UHP-H1

Powody do zadowolenia będą mieli także miłośnicy muzyki: specjalnie dla nich zaprezentowaliśmy wspaniałe, nowe produkty audio, takie jak gramofon PS-HX500. To pierwszy na świecie gramofon umożliwiający zgrywanie muzyki z płyt winylowych do plików o wysokiej rozdzielczości, pozwalający na zapis w różnych formatach, z najlepszym Double DSD włącznie. Przeprojektowaliśmy zresztą cały gramofon, wyposażając go w proste ramię i przedwzmacniacz gramofonowy. Teraz nie trzeba już używać zewnętrznego wzmacniacza — aby cieszyć się ulubionymi nagraniami, wystarczy podłączyć głośniki. Popularność płyt winylowych stale rośnie. Może już czas na nowo odkryć muzyczne skarby kurzące się na półkach?

PS-HX500_main_revised-resized.jpg

PS-HX500

Zaprezentowaliśmy także nowy, przenośny głośnik h.ear — doskonałe uzupełnienie naszej linii produktów h.ear. To chyba najbardziej niezwykły głośnik bezprzewodowy, jaki dotąd stworzyliśmy. Niech nikogo nie zwiodą jego kompaktowe rozmiary: to urządzenie ma dość mocy na każdą okazję, od rodzinnych wakacji po spotkanie w gronie przyjaciół.

h.ear_go_blu_angled_resized.jpg

h.ear go 

A przecież to jedynie próbka tego, co zaprezentowaliśmy na konferencji prasowej! Były tam także nowe modele kamer Handycam, nowe amplitunery wielokanałowe i sportowy odtwarzacz Walkman, który w każdym obudzi uśpionego sportowca.

Szczegółowy opis wszystkich nowości zaprezentowanych na tegorocznych targach można znaleźć na specjalnej stronie poświęconej CES — wystarczy kliknąć na poniższy przycisk.

CES 2016
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl