Home / info / Ultrabravie w sklepach!

Ultrabravie w sklepach!

W salonie Sony Store  w Warszawie oraz w sieci Sony Centre można już kupić najnowsze telewizory z ekranami Ultra HD. Wyświetlany przez nie obraz zawiera cztery razy więcej szczegółów niż w formacie Full HD. Nowe Bravie z serii X9 dostępne są z ekranami w rozmiarach 55 i 65 cali. Wyposażono je w technologię 4K X-Reality PRO  oraz głośniki z cieczą magnetoreologiczną (ferrofluid). Zalety tych urządzeń można wymieniać i wymieniać. Łatwiej więc będzie jeśli przeczytacie poniższą informację prasową.

 

 

 

informacja prasowa

 

 

 

Sony rozpoczyna sprzedaż telewizorów BRAVIA 4K o przekątnych 55 i 65 cali z nowej serii X9

content_detail_strTxt47 BRAVIA X9

Nowe telewizory Sony serii X9 są wyposażone m.in. w technologie 4K X-Reality PRO i Triluminos oraz głośniki Magnetic Fluid Speakers z cieczą magnetoreologiczną.

Sony rozpoczyna sprzedaż pierwszych telewizorów BRAVIA 4K Ultra HD serii X9 z tegorocznej oferty, zaprezentowanej podczas styczniowych targów CES.. Telewizory BRAVIA z serii X9 zapewniają obraz o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli, zawierający cztery razy więcej szczegółów niż w formacie Full HD. Nowe modele w pełni zasługują na miano niezwykłych, nie tylko z racji nadzwyczajnej szczegółowości obrazu, lecz także imponującego dźwięku i zachwycającego wyglądu.

Wszystko w jakości 4K

Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że najbliższe lata będą w branży rozrywkowej stały pod znakiem 4K. Sony od lat inwestuje w rozwój tej technologii, budując zaplecze do dostarczania kompletnych usług 4K – od produktów umożliwiających nagrywanie w tym formacie, przez treść, skończywszy na dystrybucji.
BRAVIA X9

W nowym standardzie powstaje coraz więcej produkcji filmowych. Dopiero tak wysoka rozdzielczość jest w stanie pokazać wszelkie szczegóły zarejestrowane na tradycyjnej taśmie filmowej o szerokości 35mm. Nowe telewizory BRAVIA X9 umożliwiają nie tylko odtwarzanie w rozdzielczości 4x Full HD, ale również interpolację do rozdzielczości 4K każdego materiału: filmu z płyty Blu-ray Disc™, audycji telewizyjnej, a nawet pobranego z Internetu filmu o niskiej rozdzielczości.

Za najwyższą, godną kina, jakość oglądanego obrazu — zarówno nakręconego smartfonem, jak i odtwarzanego z płyt Blu-ray Disc™ — odpowiada najnowszy procesor obrazu 4K X-Reality PRO, który analizuje, oczyszcza i ulepsza obraz, wykorzystując przy tym bazę danych o wzorach i układach pikseli. Dzięki temu obraz z każdego źródła wygląda optymalnie. Nowy standard niesie ze sobą także rozszerzenie dostępnej palety barw. Zarówno nowe, jak i stare filmy są rejestrowane lub skanowane do palety RGB, która jest szersza niż standardowa sRGB.
BRAVIA X9000A

Rewolucyjna rozdzielczość i dźwięk

Innowacyjna technologia TRILUMINOS Display™ umożliwia reprodukcję szerszej palety bogatych, naturalnie wyglądających barw, od skrzących się w słońcu pejzaży nadmorskich przez kwiaty i błękitne niebo aż po subtelną kolorystykę skóry na twarzy. Godnym uzupełnieniem fantastycznego obrazu będą wyraźniejsze dialogi i bogatsze brzmienie muzyki z nowych, zaawansowanych technologicznie głośników z cieczą magnetoreologiczną.
BRAVIA X9000A

Telewizory BRAVIA X9 można ponadto łączyć jednym dotknięciem ze smartfonami i tabletami wyposażonymi w technologię NFC. W rezultacie obraz z urządzenia przenośnego można wyświetlać bezprzewodowo na telewizorze, uzyskując większą szczegółowość i bogatszą kolorystykę zdjęć, filmów, gier i aplikacji. Z kolei nowa, intuicyjna w użyciu aplikacja TV SideView umożliwia sprawdzanie programów telewizyjnych, nagrywanie audycji i przeglądanie powiązanych informacji użytkownikom urządzeń z systemem Android lub iOS. Całości dopełnia oparta na harmonijnej równowadze ponadczasowych form geometrycznych stylistyka „Sense of Quartz”, roztaczająca w każdym pomieszczeniu dyskretną aurę luksusu.

Telewizory BRAVIA 4K Ultra HD z serii X9 już teraz są dostępne w salonie Sony Store w centrum handlowym Arkadia w Warszawie i sieci Sony Centre, w wersji z ekranem 55 lub 65 cali.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl