Sony SRS-XB402M
Home / informacje prasowe / Sony z ekstra basem

Sony z ekstra basem

Firma Sony ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego produktu SRS-XB402M z (ponoć) bardzo dobrą reprodukcją niskich tonów:

Więcej informacji znajdziecie w oficjalnej informacji prasowej poniżej.

TCh

Informacja prasowa firmy Sony

Głośnik SRS-XB402M: odczuwalny każdy takt

Głośnik EXTRA BASS™ XB402M znakomicie spisuje się przy odtwarzaniu nagrań z dużą dawką basu w gronie przyjaciół i w chwilach relaksu. Ustawione pod kątem jednostki głośnikowe rozszerzają strefę dużego ciśnienia akustycznego. Ich obrzeża wykonano z hybrydowego materiału, który osłabia zniekształcenia i poprawia słyszalność wokali. Za zapewnienie głębokiego, donośnego basu odpowiadają dwie membrany bierne.

Z kolei nowo zaprojektowana przednia osłona ułatwia przenikanie dźwięku i zwiększa intensywność wrażeń przy słuchaniu.

W trybie LIVE SOUND ustawione pod kątem głośniki i technologia cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) powiększają strefę odbioru muzyki i zapewniają wrażenie trójwymiarowości, jak na koncercie lub festiwalu muzycznym. Głośnik jest także wyposażony w wielokolorowe świecące linie i stroboskop, a synchronizacja tych świateł z rytmem muzyki tworzy jeszcze lepszy klimat do zabawy.

Sony SRS-XB402M drivers

Do obsługi można używać komend głosowych: wbudowany asystent Amazon Alexa pozwala między innymi wybierać utwory i regulować głośność.

Technologia Spotify Connect™[3] umożliwia strumieniowe przesyłanie list odtwarzania, podcastów i utworów ulubionych wykonawców: wystarczy połączyć głośnik przez Wi-Fi ze smartfonem, tabletem lub laptopem i włączyć odtwarzanie w aplikacji Spotify.

Sony SRS-XB402M

Głośnik XB402M jest odporny na wodę i pył na poziomie IP67, można więc bez obaw używać go w kuchni, a nawet łazience. Wytrzymałość na uderzenia[4] i odporność na rdzewienie pozwalają bawić się dosłownie wszędzie, zwłaszcza że wbudowany akumulator wystarcza na 12 godzin pracy[5]. Dzięki technologii BLUETOOTH® możliwe jest łączenie głośnika ze smartfonami, tabletami, komputerami i innymi urządzeniami.

[3] Usługi oferowane przez serwis Spotify zależą od kraju i regionu. Funkcja „Spotify Connect” dostępna jest dla użytkowników wersji Premium (stan na grudzień 2018 r.).
[4] Urządzenie przeszło test upadku z wysokości 1,22 m na płytę ze sklejki o grubości 5 cm zgodnie ze standardami metody badawczej MIL-STD 810G 516.7 — uderzenia.
[5] Przy wyłączonym oświetleniu, w trybie dźwięku STANDARD, przy głośności ustawionej na mniej więcej połowę zakresu. Rzeczywisty czas pracy może odbiegać od podanego ze względu na takie czynniki, jak głośność, odtwarzane utwory, temperatura otoczenia i warunki pracy.
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl