Home / info / Speaker 2go

Speaker 2go

Firma Loewe ma w swojej bogatej ofercie interesujący przenośny głośnik wyposażony w Bluetooth. Solidnie wykonany i dostępny w kilku kolorach Speaker 2go to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników wysokiej jakości przenośnego dźwięku.

Więcej o tym produkcie dowiecie się z poniższej informacji prasowej.

 

komunikat prasowy

 

 

 

Mobilny dźwięk: Loewe Speaker 2go

Przenośny głośnik Bluetooth dla wygody imponującego dźwięku

Bogaty dźwięk, gdziekolwiek jesteś: takie możliwości daje nowy Loewe Speaker 2go. Wystarczy bezprzewodowo połączyć smartfon, tablet lub odtwarzacz MP3 z przenośnym głośnikiem Bluetooth i gotowe. Mimo, że jest to maksymalnie kompaktowe i lekkie urządzenie, daje potężną moc: jest wystarczająco pojemne, aby zmieścić dwa pełnozakresowe głośniki oraz głośnik niskotonowy i bass reflex, co daje razem moc muzyczną 40W. Dwie wbudowane baterie litowo-polimerowe zapewniają do ośmiu godzin nieprzerwanej muzycznej przyjemności. Co więcej wbudowany w Speaker 2go zintegrowany mikrofon z funkcją redukcji echa, przekształca urządzenie w idealny do telekonferencji zestaw głośnomówiący. Wszystko to  w wykonanej z najwyższą starannością obudowie z wysokiej jakości aluminium. Dodatkowo w głośnik wbudowana jest podstawa, która ustawia głośnik pod kątem 7,5° – optymalnym dla emisji dźwięku.

Bogaty dźwięk

Mimo niewielkiego, kompaktowego rozmiaru (24×10,5×5,1 cm) Speaker 2go zapewnia bogaty dźwięk stereo 2.1 z pasmem przenoszenia 80Hz do 20 kHz. Na taki efekt pozwalają 3 cyfrowe końcówki mocy (klasa D) dające całkowitą moc muzyczną 40W. Na system głośników składają się dwa głośniki średniozakresowe z tweeterami (10W każdy) oraz głośnik niskotonowy (20W).

09

Odpowiednią jakość dźwięku w niskich częstotliwościach zapewnia dodatkowo bass reflex. Solidna aluminiowa rama umożliwia niezakłóconą reprodukcję dźwięku. Co więcej, w mgnieniu oka, Speaker 2go przekształca się w przenośny zestaw głośnomówiący, który dzięki funkcji redukcji echa zapewnia optymalną jakość rozmów. Telekonferencja w trasie? Wystarczy smartfon i Speaker 2go.

Idealnie połączony

Możliwości łączności są kluczowe dla Loewe Speaker 2go. Nowa technologia komunikacji NFC (Near Field Communication) sprawia, że szereg urządzeń mobilnych jeszcze łatwiej podłączyć do głośnika. Wystarczy te z nich, które są kompatybilne z NFC umieścić w pobliżu punktu wskazanego na głośniku, aby powstało połączenie Bluetooth i już można odtwarzać muzykę, bez konieczności zmian ustawień w menu urządzeń. Po akceptacji urządzenia są połączone. Speaker 2go zapamiętuje nawet pięć urządzeń Bluetooth, które, o ile to możliwe, automatycznie łączą się z głośnikiem po jego włączeniu. Aby zapewnić optymalną jakość transmisji Bluetooth, Speaker 2go wykorzystuje kodek  apt-X. Połączenie Bluetooth ma 10m zasięg.

07

Co więcej gniazdo 3,5 mm również może być wykorzystane do podłączenia źródła dźwięku, poprzez kabel dołączony do zestawu. Urządzenie wyposażono także w gniazdo USB, które pozwala na ładowanie mobilnych urządzeń. Dzięki temu telefon komórkowy jest gotowy do użytku cały czas, nawet podczas podróży.

Dbałość o każdy szczegół

Speaker 2go to precyzyjnie wykonana rama aluminiowa, dostępna w kolorze srebrnym i czarnym oraz pozostałe ujmujące detale: wszystkie elementy sterujące są zlicowane z powierzchnią głośnika i łatwo dostępne.

22

W elegancki sposób status urządzenia wskazują białe diody LED. Solidny, pokryty lakierem grill zapewnia maksymalną ochronę głośnika podczas transportu, zaś włącznik główny zapobiega przypadkowemu włączeniu urządzenia. Dodatkowo zintegrowana podstawka „stand flex” to niemal magia. Wystarczy nacisnąć obudowę Speaker 2go aby wysunęła się niewielka podstawa, ustawiająca głośnik pod optymalnym dla emisji dźwięku kątem (7,5°). Ponowne naciśniecie Speaker 2go sprawia, że podstawa się ukrywa i głośnik nadaje się do transportu. I wreszcie, do zestawu dołączona jest także lekka, dwustronna torba na głośnik, która zapewnia głośnikowi ochronę w trakcie transportu.

W zestawie:

Zasilacz (110V-240V/12V)

Kabel stereo audio

Torba na głośnik

Kontakt

Loewe AG 3Logic Sp. z o.o.
Industriestrasse 11 ul. Zakopiańska 153
96317 Kronach 30-435 Kraków
Germany Polska
Phone: +49 (0)9261 99-477 tel.: +48 12 255 43 28
Fax: +49 (0)9261 99-444 kom.: +48 505 241 679
presse@loewe.de patryk.gut@3logic.pl
http://www.loewe.tv http://www.3logic.pl

 

Informacje o Loewe

Wielokrotnie nagradzany design, innowacyjna technologia i najwyższa jakość, to cechy wszystkich produktów sprzedawanych pod marką Loewe. Technologia obejmuje m.in.: w wysokim stopniu personalizowane systemy domowej rozrywki z obrazem HD, zintegrowaną nagrywarką i doskonałym połączeniem Internetu z telewizorem. Publicznie notowana spółka, założona w 1923 roku w Berlinie, produkuje i dystrybuuje telewizory, odtwarzacze Blu-ray, urządzenia audio i rozwiązania multiroom.

© TV TEST 2013

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl