Home / info / Studenci! Sharp czeka!

Studenci! Sharp czeka!

Sharp stawia na młodych i kreatywnych. Firma ogłosiła konkurs, w którym główną nagrodą jest udział w płatnym stażu wakacyjnym. Musicie tylko zaprezentować Wasz pomysł na rozwiązanie jakiegoś codziennego problemu. Zaczynajcie myśleć, bo czasu jest niewiele, ale najpierw przeczytajcie poniższy komunikat prasowy. Tam znajdziecie interesujące Was szczegóły.

 

komunikat prasowy

 

 

 

Wygraj płatny staż w Sharp Laboratories of Europe

 

Firma Sharp Europe ogłosiła właśnie wyjątkowy konkurs, stwarzający europejskim studentom możliwość wygrania płatnego wakacyjnego stażu w centrum badawczo-rozwojowym Sharp Laboratories of Europe w Oksfordzie (Wielka Brytania). Staż da zwycięzcy niepowtarzalną, życiową szansę wzięcia udziału w pracach nad nowym projektem marki.

 

Thedeadlineis..

 

Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich studentów, którzy mają pomysł na interesujące rozwiązanie jakiegoś codziennego problemu. Może to być pomoc w porannym wstawaniu z łóżka, rozwiązanie zagadki kulinarnej lub sposób na zmniejszenia zużycia energii elektrycznej przez gospodarstwo domowe. Aby przystąpić do konkursu, studenci muszą po prostu naszkicować swój pomysł, sfotografować projekt i udostępnić go na Twitterze pod #GetItDownOnPaper. Mają czas  do 27 maja 2013 roku.

 

„Poszukujemy kogoś pełnego zapału, oryginalności i czystej ciekawości. To wyjątkowa okazja dla osoby pasjonującej się nauką, aby wzięła udział w pracach nad nowatorskimi technologiami i projektem, który może ostatecznie trafić do produkcji. W Sharp Laboratories of Europe posiadamy ogromne doświadczenie w opracowywaniu innowacyjnych produktów i nowych technologii, ale to ludzie stanowią sedno wszystkiego, co robimy. Życzymy powodzenia i z niecierpliwością oczekujemy na pomysły” – powiedział Ian Thompson, dyrektor Sharp Laboratories of Europe.

 

Naukowcy z Sharp Laboratories podejmują codziennie wysiłki, aby wynaleźć nowe pomysły i technologie, które mogą przynieść korzyść społeczeństwu. Laboratorium odpowiada za innowacje, jak mobilna technologia LCD, karty chipowe, DualView, „laboratorium na dłoni” i wiele innych, które wspierają ludzi w ich codziennym życiu.

 

 „Gorąco pragniemy wychować następne pokolenie wynalazców. Nie wymyśliliśmy tego dla samej tylko zasady. Ale wierzymy, że nasze produkty rozwiążą prawdziwe problemy ludzi, przynosząc korzyści naszej kulturze i dobrobyt społeczeństwu. Właśnie dlatego potrzebujemy ciekawych pomysłów młodych ludzi. Zwycięzca konkursu, który przedstawi najlepszy pomysł, uzyska fantastyczną możliwość pracy w naszych laboratoriach badawczych, opracowujących przyszłe technologie, które – jak mamy nadzieję – pomogą społeczeństwu. Niecierpliwie oczekuję zgłoszeń. Życzę powodzenia i przypominam – #GetItDownOnPaper.” powiedział Paul Molyneux, CEO of Sharp Europe

 

Jury z Sharp Labs wyłoni ze wszystkich zgłoszeń 3 finalistów odznaczających się inwencją oraz z każdym z nich przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną na temat zgłoszonego projektu i jego działania. Termin zgłoszenia upływa 27 maja. Zwycięzca, który weźmie udział w 2-miesięcznym stażu, rozpoczynającym się 1 lipca 2013 r., zostanie ogłoszony na stronie www.HumansInvent.com do dnia 20 czerwca. Życzymy powodzenia i przypominamy – #GetItDownOnPaper.

 

Film zapraszający do konkursu: http://vimeo.com/63364368

Informacje na temat konkursu można uzyskać także w kanałach social media: Facebook https://www.facebook.com/#!/SharpEurope) oraz  Twitter (https://twitter.com/Sharp_Europe)

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl