Home / info / Za tak niewiele

Za tak niewiele

799 złotych – tyle wynosi sugerowana cena najnowszego zestawu audio Hi-fi firmy Sharp KP85PH. Umożliwia on odtwarzanie muzyki nie tylko ze smartfonów i tradycyjnych płyt CD, lecz także z pamięci przenośnej. Zdaniem producenta zachwyca jakością dźwięku, nowoczesnym designem, który pasuje do każdego wnętrza oraz wielością przeróżnych funkcji, o których przeczytacie w poniższym komunikacie prasowym.

Sharp KP85PH – lifestylowy kompakt z Bluetooth

Nowy lifestylowy zestaw audio Hi-Fi firmy Sharp zyska sympatię wielu. Zadowala nie tylko designerskim wyglądem, wysoką jakością brzmienia, które wiernie odtwarza rzeczywiste dźwięki, ale przede wszystkim mnogością funkcji – wliczając w to Bluetooth.

W tym niewielkim i lekkim zestawie audio Sharp umieścił wszystko, czego może zapragnąć fan dobrego brzmienia. Nowe Hi-Fi już na samym początku zachwyca swoim prostym i jednocześnie eleganckim wyglądem, dzięki czemu świetnie wkomponuje się w aranżację każdego pomieszczenia w domu.

startpic1_cr

Wykonany z czarnego tworzywa, które na osłonie napędu CD zdobione jest szczotkowanym metalem w srebrnym kolorze, idealnie pasować będzie także do podłączonego iPada2, iPoda czy iPhone’a 5, tym bardziej, że producent wyposażył go w odpowiednie stacje i gniazda.

Za pomocą KP85PH możemy odtwarzać muzykę nie tylko ze sprzętów mobilnych i tradycyjnych płyt CD. Nowe Hi-Fi Sharp ma również wbudowane gniazdo USB, dzięki któremu możliwe jest odtwarzanie plików MP3 i WMA z pamięci przenośnej. Zestaw posiada również wbudowany odbiornik radiowy wraz ze specjalną funkcją ASPM, która bez problemów wyszuka i zapamięta dostępne stacje.

 

Sharp 2

 

Muzykę w wysokiej jakości dzięki funkcji Bluetooth można odtwarzać wprost ze smartfonu czy tabletu. Oznacza to, że sterowanie zestawem Sharpa jest możliwe nie tylko za pomocą pilota, ale również innych urządzeń – w ten sposób zyskujemy tę samą wierność dźwięku na odległość (wystarczy być w zasięgu Bluetooth).

Dodatkowo nowy zestaw audio Sharpa posiada wzmacniacz cyfrowy o mocy 2 x 25 W RMS, co daje gwarancję dynamicznego brzmienia oraz opcję inteligentnego dźwięku Hi-Fi z tonami niskimi, wysokimi i funkcją XBASS, które zapewniają wysoką jakość odtwarzania ulubionej muzyki. Wszystkie udogodnienia KP85PH pracują zużywając niewielką ilość energii (tylko 0,4 W).

Cena: 799 PLN

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl