Home / info / Małe Sharpy

Małe Sharpy

Sharp ma coś dla tych, którzy chcą mieć w pokoju telewizor, a nie domowy ekran kinowy. Najnowszy model sprzętu występuje w dwóch rozmiarach – 32 i 39 cali. Bardzo ładnie się prezentują, nie zajmują całej ściany, a w dodatku są tanie. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższej informacji prasowej.

 

 

 

informacja prasowa

 

 

 

 

Telewizory na miarę potrzeb

Nowe telewizory Sharp z serii LD145V w rozmiarach ekranu 32 i 39 cali

SharpLD145V_2

Nowe modele telewizorów marki Sharp z serii LD145V to propozycja dla osób, które także poza salonem chciałyby posiadać w mieszkaniu dodatkowy odbiornik telewizyjny, a nie chcą wydawać wielkiej kwoty na jego zakup. Ze względu na swoje rozmiary, idealnie sprawdzą się one w sypialni, bądź gabinecie.

Modele Sharp LD145V to wysokiej jakości i atrakcyjne cenowo telewizory z podświetleniem Direct LED wyposażone w całą gamę użytecznych funkcji. Są wśród nich m.in.: odtwarzacz muzyki, zdjęć i wideo w formacie DivX HD oraz tuner cyfrowy DVB-T/C. Telewizory posiadają dwa złącza HDMI i jedno SCART, a także slot na karty CI+.

Telewizory Sharp LD145V dostępne są w dwóch rozmiarach ekranu: 32 i 39 cali.

Telewizory Sharp z serii LD145V posiadają także bardzo przydatną funkcję USB Time Shift/PVR, która pozwala nie tylko na pauzowanie, wznawianie i przewijanie oglądanego kanału telewizyjnego, np. kiedy musimy przerwać oglądanie nadawanego programu, ale także na zapisywanie ulubionych audycji na dysku zewnętrznym USB lub pendrive. Można nagrywać zarówno program emitowany w danej chwili lub zaprogramować nagranie z tunera telewizji naziemnej DVB-T jak i telewizji kablowej DVB-C.

SharpLD145V_1

Seria telewizorów Sharp LD145V łączy w sobie wysoką jakość obrazu i ponadczasowy, klasyczny design, pasujący do każdego pomieszczenia.

Telewizory LD145V pojawią się na rynku na początku czerwca.

Cena ok.:

32’’ LD145V – 1550 zł.
39’’ LD145V – 1800 zł.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl