Home / info / TCL oddaje pieniądze za telewizory

TCL oddaje pieniądze za telewizory

Ruszyła nowa promocja na telewizory marki TCL. Od razu wyjaśniam: nie chodzi o zwrot całej zapłaconej kwoty, lecz jedynie pewnego rodzaju rabat posprzedażowy (ang. cashback). Oto najważniejsze zasady tej promocji:

  • czas trwania: 22 czerwca do 31 lipca 2020 roku
  • wysokość zwrotu: 200-1200 zł zależnie od modelu
  • konieczność rejestracji: tak

Więcej informacji poniżej.

Informacja prasowa firmy TCL z 22 VI 2020 r.

Kupując od 22 czerwca do końca lipca jeden z wybranych modeli telewizorów TCL można wziąć udział w ogólnopolskiej akcji CashBack. Kwota zwrotu jaką może otrzymać uczestnik wynosi nawet 1200 zł.

Firma TCL Polska przygotowała dla swoich klientów nową, atrakcyjną ofertę. W ramach rozpoczynającej się dzisiaj akcji promocyjnej TCL CashBack mogą oni otrzymać zwrot części kosztów zakupu jednego z wybranych telewizorów. Akcją objętych jest 7 serii i aż 17 modeli telewizorów, zaczynając od EP64 po flagowy X10 Miniled oraz najnowsze telewizory z serii TCL QLED TV : C81 i C71. Aby wziąć udział w programie i uzyskać zwrot, wystarczy w czasie trwania akcji promocyjnej zakupić u jednego z autoryzowanych partnerów wybrany produkt objęty promocją.

Kwota zwrotu wynosi od 200 zł w przypadku modelu 55EP640, aż do 1200 zł w przypadku serii TCL 65X10 Miniled i najnowszego QLED TV z serii TCL 75C81. Szczegółowa lista modeli biorących udział w akcji oraz kwoty zwrotów CashBack za poszczególne z nich przedstawione są w tabeli:

Promocja trwa od 22 czerwca do 31 lipca 2020 roku, a jej szczegółowy regulamin można znaleźć […] na stronie www.TCLCashBack.pl

W akcji udział biorą wyłącznie telewizory zakupione u wybranych dystrybutorów na terenie Polski – są to sieci Media Expert, RTV EURO AGD, Neonet, Komputronik i My Center. Zakupu można dokonać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

Uczestnicy akcji mogą wystąpić o zwrot w ramach CashBack nie wcześniej niż po 30 dniach od dnia zakupu telewizora i nie później niż 60 dni od zakupu. W tym przedziale czasu należy zarejestrować się na stronie www.TCLCashBack.pl używając numeru seryjnego urządzenia jako kodu logowania, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Zwrot następuje na wskazany przez uczestnika programu rachunek bankowy w ciągu 14 dni od zakończenia procesu weryfikacji wniosku. Warunkiem przyznania zwrotu jest zachowanie oryginału dowodu zakupu – paragonu lub faktury.

Szczegółowe informacje na temat promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.TCLCashBack.pl

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl