Home / info / TCL partnerem Follow Crew

TCL partnerem Follow Crew

Informacja prasowa firmy TCL

TCL oficjalnym partnerem organizacji e-sportowej Follow Crew

TCL, jeden z największych na świecie producentów telewizorów LCD, ogłosił oficjalne rozpoczęcie współpracy z organizacją e-sportową Follow Crew, na mocy której producent stał się jej partnerem technologicznym. W ramach współpracy Follow Crew wzmocni obecność marki TCL wśród gamerów, a producent dostarczy telewizory, na których rozgrywane będą zawody e-sportowe.

Oficjalne ogłoszenie współpracy nastąpiło podczas trwających od 26 do 28 października targów Warsaw Games Show w podwarszawskim Nadarzynie. TCL jako partner technologiczny wyposażył stoisko Follow Crew w 14 modeli telewizorów C70, na których odbędą się turnieje w popularne gry sportowe, również z udziałem profesjonalnych e-sportowców.

Od początku powstania Follow Crew, TCL wspierał, choć nieformalnie, proces powstawania organizacji, czynnie uczestnicząc w wydarzeniach e-sportowych na terenie całej Polski. Nawiązanie współpracy z dużym partnerem technologicznym to bardzo ważny krok, dający nam większe możliwości rozwoju oraz stabilność w najbliższym czasie

– mówi Mariusz Poniatowski z Follow Crew.

TCL, jako partner technologiczny, odpowiedzialny będzie za przygotowanie telewizorów dla e-sportowców. W ramach porozumienia, obie strony współpracować będą przy wielu e-sportowych wydarzeniach na terenie całej Polski. Logo producenta pojawi się także na koszulkach zawodników Follow Crew.

Cieszymy się z możliwości współpracy z Follow Crew. W TCL uważamy, że gaming to jedna z kluczowych gałęzi rozrywki, która rozwija się coraz dynamiczniej i z radością wspieramy to przedsięwzięcie. To dla nas także możliwość przyczynienia się do rozwoju młodych, e-sportowych talentów. Doceniamy wkład Follow Crew w rozwój rynku e-sportowego w Polsce i mamy nadzieję, że ich zawodnicy będą sięgali po największe trofea

– mówi Marcin Kalinowski, Marketing Manager TCL w Polsce.

Podczas trwających w weekend 26-28 października targów Warsaw Games Show, w ramach stoiska Follow Crew, otwarta zostanie strefa free to play, gdzie odwiedzający będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w popularnych grach rozgrywanych na telewizorach TCL.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl