Home / informacje prasowe / TCL z nagrodą od CES

TCL z nagrodą od CES

Jeszcze się CES nie zaczął, a nagrody już są.

Komunikat prasowy firmy TCL z 18 XI 2021 r. [wybrane fragmenty].
Za prawdziwość, prawidłowość i rzetelność poniższych informacji redakcja TVTEST nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Publikacja niniejszego komunikatu prasowego nie oznacza, że akceptujemy jakiekolwiek stwierdzenia i sformułowania w nim zawarte.

TCL 8K OD Zero Mini LED TV i Smart Home Appliance otrzymują nagrody CES 2022 Innovation Awards oraz wyróżnienie Best of Innovation Award

Warszawa, 18 listopada 2021 – TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i wiodący dostawca elektroniki użytkowej poinformował właśnie, że jego dwa produkty otrzymały tytuły CES® 2022 Innovation Awards Honorees. Telewizor TCL 8K OD Zero Mini LED X9 (X925 PRO) zdobył prestiżową nagrodę „Best of Innovation”, a robot odkurzający Sweeva 6500 zdobył wyróżnienie „Innovation Awards”.

Jesteśmy zaszczyceni, że dwa z naszych produktów zostały uhonorowane nagrodą CES® 2022 Innovation Awards. Dziękujemy stowarzyszeniu Consumer Technology Association (CTA)® za to wyróżnienie. Jest ono potwierdzeniem naszych wysiłków, w których nieustannie staramy się inspirować i przekraczać granice innowacji. Naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych na rynku technologii i nie możemy się już doczekać spotkania z Wami na targach CES 2022 w styczniu przyszłego roku

mówi Shaoyong Zhang, dyrektor generalny TCL Electronics.

X9 (X925 PRO) jest pierwszym telewizorem wyposażonym w najnowszej generacji podświetlenie Mini LED firmy TCL – technologię wyświetlania OD Zero™. 85-calowy telewizor oferuje rewolucyjną wydajność obrazu, ma niezwykle smukłą obudowę i obsługuje technologię otaczającego dźwięku w połączeniu ze spersonalizowanym doświadczaniem możliwości oferowanych przez Google TV™.

TCL X9 (X925 PRO) obsługuje wyjątkową rozdzielczość. Jego wyświetlacz 8K posiada ponad 33 miliony pikseli, gwarantujących niesamowite doznania podczas oglądania obrazu w ultrawysokiej rozdzielczości, która jest cztery razy większa niż w przypadku telewizorów 4K. Oprócz imponującej wydajności wyświetlania, TCL X9 (X925 PRO) zapewnia najwyższej klasy doznania dźwiękowe. Dzieje się tak dzięki rozbudowanemu systemowi audio dostrojonemu przez firmę Onkyo, który w połączeniu z technologią dźwięku przestrzennego Dolby Atmos® tworzy doskonałą scenę dźwiękową.

[…]

O TCL Electronics

TCL Electronics to szybko rozwijająca się firma, zajmująca się elektroniką użytkową i wiodący gracz w globalnej branży TV. Utworzona w 1981 r. firma TCL działa obecnie w ponad 160 krajach. TCL specjalizuje się w działalności badawczo-rozwojowej oraz wytwarzaniu produktów elektroniki użytkowej, od odbiorników telewizyjnych po produkty audio i inteligentne rozwiązania dla domu.

 

 

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl