Home / informacje prasowe / TCL zaprasza na targi Good Game 2017

TCL zaprasza na targi Good Game 2017

TCL zaprasza do największej w Polsce strefy wolnego grania na konsolach

TCL Multimedia zaprasza w dniach 1-4 czerwca br. do największej strefy wolnego grania na konsolach, jaka kiedykolwiek była zorganizowana w Polsce. Strefa ta będzie otwarta podczas Targów Good Game 2017 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Wszyscy gracze będą mieli okazję spróbować swoich sił podczas turniejów, a doskonałe wrażenia z rozgrywki zapewni marka TCL, dzięki telewizorom z serii P60, dostępnym na rynku od marca br.

TCL Strefa wolnego grania na konsolach zaprasza do doskonałej zabawy zarówno pasjonatów e-sportu, jak i początkujących graczy. Czekają na nich prawdziwe hity, takie jak: Horizon Zero Dawn, Ghost Recon Wildlands, Injustice 2 czy Mortal Kombat XL. To tylko niektóre z propozycji, a –  co najciekawsze – do przetestowania udostępnione będą również gry, które będą miały swoją premierę podczas targów Good Game, np. Tekken 7 Fated Retribution.

TCL Multimedia jako główny partner technologiczny Good Game 2017 wyposaży Strefę wolnego grania na konsolach w 150 nowoczesnych telewizorów z serii P60, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych graczy

podkreśla Roksana Klitkowska, marketing manager TCL.

Wykorzystane w telewizorach nowoczesne technologie, takie jak Picture Performance Index (PPI) 1200, Micro Dimming, tworzą głębszy poziom czerni, a jednocześnie poprawiają ostrość oraz głębię kolorów, a systemy DTS Premium oraz Dolby Digital Plus zapewniają doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu gracze będą mogli poczuć się jak w ‘realu’.

TCL Strefa wolnego grania na konsolach będzie czynna przez cały okres trwania targów, od godziny 10.00 do 20.00.
Telewizory - zobacz na Ceneo.pl