lg tv 2018 polska premiera
Home / info / Telewizory LG 2018 – relacja z krajowej premiery

Telewizory LG 2018 – relacja z krajowej premiery

10 kwietnia 2018 r. o godzinie 10 rano w Warszawie odbyła się krajowa premiera najnowszych telewizorów firmy LG. Zaproszeni dziennikarze i goście mogli zobaczyć m.in.:

  • telewizory OLED (B8, C8, E8, W8)
  • telewizory LCD (SK950, SK850, SK800)
  • komunikację z telewizorem w języku polskim opartą na samouczących się algorytmach sztucznej inteligencji (ThinQ),
  • nowe układy strefowo-wygaszanego podświetlenia w telewizorach LCD (Super UHD).

Oczywiście byłem tam dla Was i zarejestrowałem najciekawsze, moim zdaniem, wypowiedzi i prezentacje. Oto one w kolejności chronologicznej.

Moim zdaniem gama telewizorów LG na rok 2018 prezentuje się bardzo interesująco. Gdybym miał w kilku słowach podsumować najbardziej zaskakujące zmiany, zacytowałbym niezwykle szczere, lecz jakże prawdziwe słowa Wiesława Kowalczyka:

Do tej pory nasza oferta telewizorów LCD niekoniecznie była mega konkurencyjna. Ale w roku 2018 jest! […] Wracamy do bardzo dobrych telewizorów LCD i to szeroką ławą – dwoma modelami: SK95 i SK85.

Na koniec jeszcze jedna refleksja. Oferta telewizorów takich firm jak LG, Sony, czy Panasonic wspiera się na dwóch filarach lub nogach: OLED i LCD. Miło, że po kilku latach intensywnej promocji technologii OLED, LG zaczęła wspierać również i swoją drugą nogę. Zaraz, zaraz, ale te słowa już kiedyś gdzieś słyszałem …

Tomasz Chmielewski

 

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl