Home / info / LG NANOCELL – TWOJE OKNO NA ŚWIAT

LG NANOCELL – TWOJE OKNO NA ŚWIAT

Artykuł sponsorowany firmy LG

TELEWIZORY LG NANOCELL – TWOJE OKNO NA ŚWIAT

Telewizory NanoCell to najbardziej zaawansowane telewizory LCD od LG. Funkcja Nano Color, pozwala na  reprodukcję szerokiej palety barw, a jest to możliwe za sprawą specjalnej warstwy filtrującej kolory, dzięki czemu zyskują one na czystości i wyrazistości, a sam obraz staje się żywszy i bardziej realistyczny. Bogatsza paleta kolorów oraz zwiększony kontrast zapewniają wyjątkową jakość obrazu.

NanoCell to także Nano Accuracy, czyli wierne odwzorowanie kolorów niezależnie od pozycji widza. Czy siedzimy na wprost ekranu, czy nieco z boku, kolory na ekranie telewizora NanoCell wyglądają żywo i realistycznie oraz nie tracą swoich właściwości oglądane pod kątem.

Z kolei Nano Black to głębsza czerń i większy kontrast dzięki zaawansowanemu pełnemu podświetleniu. Światło z podświetlenia podzielono na strefy, które mogą być włączane lub wyłączane niezależnie od siebie. Dzięki temu można uzyskać głęboką czerń lub jasną biel tam, gdzie jest to potrzebne, bez potrzeby rozjaśniania lub ściemniania całego ekranu.

Nano Bezel to minimalistyczna ramka, która nie odciąga uwagi widza od tego, co się dzieje na ekranie i pozwala w pełni skoncentrować się na oglądanym obrazie. Ponadto bardzo cienka ramka telewizora LG NanoCell harmonizuje z wnętrzem, dodając mu wyszukanego smaku.

Telewizory NanoCell 2019 wyposażono w procesory alpha 7 drugiej generacji, które mają wbudowane algorytmy sztucznej inteligencji. W procesory te wgrano ponad milion danych i informacji o różnych rodzajach sygnału źródłowego, dzięki czemu procesor wie jak dany obraz powinien wyglądać, aby był wierny oryginałowi.

Telewizory LG NanoCell to także sztuczna inteligencja, zwłaszcza w tych obszarach, które ułatwiają użytkownikowi życie. Niezależnie od rodzaju dostarczanego sygnału, algorytmy sztucznej inteligencji szczegółowo analizują obraz i zbliżają jego jakość do oryginału. Sztuczna inteligencja w telewizorach NanoCell potrafi także przetworzyć zwykłe stereofoniczne brzmienie w bardziej atrakcyjny dźwięk wielokanałowy. Sztuczna inteligencja również podpowiada użytkownikowi, jakie treści mógłby obejrzeć np. w serwisach Netflix, czy YouTube.

Najnowsze technologie obrazu oraz sztuczna inteligencja w telewizorach LG NanoCell czynią codzienne korzystanie z telewizora prawdziwą przyjemnością.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl