Toshiba 55U7763
Home / testy / Toshiba 55U7763 – pierwsze wrażenia

Toshiba 55U7763 – pierwsze wrażenia

Pod koniec listopada 2017 r., a w niektórych rejonach kraju na początku grudnia, Toshiba wprowadziła do sklepów nową serię telewizorów U77. Oto rozszerzony opis pierwszych wrażeń z testu modelu 55U7763.

Uwaga! Poniższy opis cech, funkcji i zmierzonych parametrów telewizora Toshiba 55U7763 dotyczy egzemplarza przedprodukcyjnego, który nie miał finalnej wersji oprogramowania.

Taki egzemplarz otrzymaliśmy dzięki uprzejmości firmy Vestel Poland i choć nie wszystko w nim było dopięte na ostatni guzik, przeprowadziliśmy pełną procedurę testową, która wykazała, że telewizor był w zasadzie gotowy do sprzedaży z wyjątkiem dwóch kwestii, które opisujemy w dalszej części artykułu.

Mimo że opisujemy model przedprodukcyjny, sądzę, że około 90% cech i funkcji będzie pokrywać się z wersją finalną. Zazwyczaj nie recenzujemy tego typu urządzeń, ale ponieważ o ten model pytało kilku Czytelników oraz wydał się nam on istotny z rynkowego punktu widzenia, postanowiliśmy odstąpić od zasady i opublikować pierwsze wrażenia z obsługi tego ciekawego urządzenia.

 

Toshiba 55U7763

Toshiba 55U7763 jest telewizorem z płaskim ekranem o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. W urządzeniu tym zastosowano wyświetlacz LCD typu VA nieznanego pochodzenia. Struktura, a zwłaszcza pionowy układ subpikseli, do złudzenia przypomina …

Dalszy ciąg artykułu na portalu benchmark.pl

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl