Home / info / Toshiby z Ipleksem

Toshiby z Ipleksem

Właściciele następujących modeli telewizorów Toshiby: ZL2, ZL1, WL8, YL8, VL8, UL8, SL8, WL9 i VL9, TL938, RL938, RL838 i TL838, L4, L6, L7 i L9, mają powody do radości. Tym razem firma proponuje im dostęp do aplikacji iplex. Dzięki temu – zupełnie za darmo – będą mogli korzystać z ponad
2 tysięcy materiałów. Więcej dowiecie się z poniższego komunikatu prasowego.

 

 

komunikat prasowy

 

 

 

 

Warszawa, 26 kwietnia 2013 Po zaoferowaniu w lutym aplikacji Deezer, oferta usług Toshiba Places oraz Toshiba Cloud TV kolejny raz poszerza się. Dzięki aplikacji iplex, właściciele Smart TV Toshiby uzyskują bezpłatny dostęp na żądanie do ponad 2000 filmów, seriali, bajek i innych materiałów wideo.

Nowa aplikacja dostępna będzie we wszystkich telewizorach Toshiba z serii ZL2, ZL1, WL8, YL8, VL8, UL8, SL8, WL9 i VL9, a także modelach TL938, RL938, RL838 i TL838 w ramach portalu Toshiba Places. W najnowszych inteligentnych telewizorach Toshiba z 2013 roku – seriach L4, L6, L7 i L9 – aplikacja iplex dostępna będzie w usłudze Toshiba Cloud TV.

Co ważne, ponad 2000 materiałów oferowanych przez iplex w Smart TV Toshiba dostępne będzie bez żadnych opłat. Aby uzyskać możliwość skorzystania z  aplikacji nie jest potrzebna również aktualizacja oprogramowania telewizora.

„Dodanie do bazy aplikacji telewizorów Toshiba usługi iplex to kolejny krok w zapewnieniu naszym klientom jak największych możliwości wyboru tego, co chcą oglądać. W erze Smart TV coraz bardziej istotne jest, by użytkownik telewizora uzyskał możliwość dostępu na żądanie do jak największej bazy filmów i programów. Nasza współpraca z iplex pozwoli na oglądanie ponad 2000 materiałów wideo, znacznie poszerzając ofertę Smart TV w Polsce” – powiedział Piotr Golonka, Koordynator ds. Marketingu w polskim oddziale Toshiba, odpowiedzialny m.in. za rozwój usług Toshiba Places i Toshiba Cloud TV.

Od początku roku Toshiba notuje duży wzrost liczby użytkowników aplikacji SMART. W ciągu trzech ostatnich miesięcy liczba użytkowników portalu Toshiba Places podwoiła się i już prawie 30 proc. wszystkich telewizorów Toshiba Smart TV została podłączona do Internetu. Warto też podkreślić, że polscy użytkownicy Toshiba Places są jednymi z najbardziej aktywnych w Europie. Polacy chętnie i często sięgają po interaktywne treści – w ciągu ostatnich 30 dni, najwięcej wizyt w portalu pochodziło z naszego kraju – a prawie 10 proc. wizyt to nowi użytkownicy, dotychczas niekorzystający z usług Smart TV w telewizorach Toshiba.

 

 

Toshiba Cloud TV

Dostępne we wprowadzanych na rynek w tym roku telewizorach Toshiba Cloud TV to nowe podejście firmy do rozrywki telewizyjnej. Toshiba Cloud TV przynosi ze sobą szeroki zakres usług, rozszerzających doświadczenia związane z korzystaniem z telewizora. Ich esencją jest personalizacja – użytkownicy otrzymają rekomendacje treści i powiązane feedy sieci społecznościowych,  dokładnie dostosowane do ich gustów i preferencji. Dzięki specjalnym algorytmom, usługa rekomendacji dynamicznie buduje odświeżaną na bieżąco listę treści, które będą dostępne w ciągu najbliższych siedmiu dni.

W ramach Toshiba Cloud TV, użytkownicy otrzymają też dostęp do tych samych aplikacji, do których przyzwyczaili się już korzystając z Toshiba Places. Będą to więc Iplex, Deezer, VoD Onet, WP.TV, Gazeta.pl, Tuba.fm, eBay, Livesport, Euronews. France24, Woomi, Braintrainer, SmartKidz, Auepo, iConcerts, Meteonews. Jeszcze w tym roku Toshiba Places i Cloud TV wzbogacone zostaną też o polskie aplikacje TVN Player, Ipla oraz vod.tvp.pl

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl