Home / info / Toshiba L54

Toshiba L54

Toshiba poinformowała o wprowadzeniu na nasz rynek nowych telewizorów klasy średniej. Szczegółowe informacje o serii L54 poniżej.

KOMUNIKAT PRASOWY

 

Toshiba wprowadza do sprzedaży nową serię telewizorów L54 – telewizory Full HD 3D z funkcjami Smart dostępne w rozmiarach 102 cm (40”) i 122 cm (48”). Są to modele idealne dla rodzin, które poszukują wciągających doświadczeń audiowizualnych w przystępnej cenie. Seria L54 wyposażona jest w takie funkcje jak np. konwersja obrazu 2D na 3D, czy możliwość korzystania z treści internetowych.

Toshiba L54 05

Inteligentny telewizor

Możliwość korzystania z podstawowych funkcji Smart TV w telewizorze 3D LED pozwala początkującym użytkownikom na zabawę na najwyższym poziomie, bez zbędnych komplikacji. Dostęp do przeglądarki internetowej umożliwia przeglądanie sieci i wyszukiwanie pożądanych treści. Dostępne są również serwisy VOD, w tym YouTube, a także zakładki dedykowane serwisowi Facebook i aktualnej prognozie pogody.

Toshiba L54 06

Głębia obrazu 3D pełna detali

Seria L54 oferuje ekran z rozdzielczością Full HD i 3D w technice aktywnej migawki 3D[1]. Obraz jest ostry i jasny, dzięki czemu oglądanie filmów i programów telewizyjnych staje się czystą przyjemnością. Nawet jeśli oglądany materiał jest w jakości 2D, procesor telewizora serii L54 może z łatwością przekonwertować go w 3D. Współczynnik AMR +400 (Active Motion & Resolution)  sprawia, że nawet wartka akcja rozgrywek sportowych pozostaje w odbiorze płynna i niezakłócona.

Toshiba L54 03

System multimedialny Plug-and-play

Odtwarzanie ulubionych filmów na telewizorze serii L54 jest niezwykle łatwe. Wystarczy do urządzenia podłączyć nośniki USB lub HDD, by cieszyć się wybranym filmem lub programem. Łącze HDMI oznacza większą swobodę w dostępie do treści rozrywkowych, także za pośrednictwem konsoli do gier lub odtwarzacza płyt Blu-ray. Seria L54 posiada również wbudowany modem Wi-Fi . Poza dostępem do portu USB, nowe telewizory Toshiba oferują również port VGA umożliwiający powiązania telewizora z komputerem PC.

Toshiba L54 01

Najwyższej klasy stylistyka

Smukła, czarna rama telewizora uzupełniona srebrnym wykończeniem sprawia, że L54 wpisuje się idealnie w nowoczesny i minimalistyczny design wszystkich serii telewizorów Toshiba. Nowa seria oferuje telewizory w dwóch rozmiarach z bardzo oszczędnym wyświetlaczem LED. Użytkownik może cieszyć się dobrze prezentującym się urządzeniem, nie tracąc przy tym nic na jasności i głębi obrazu.

Toshiba L54 10 

Seria telewizorów Toshiba L54:

  • Wyświetlacz: Full HD 1920 x 1080 Edge LED TV z aktywną migawką 3D1
  • AMR+ 400 (Active Motion & Resolution)
  • Funkcjonalność Smart TV z funkcją przeglądarki internetowej
  • Konwersja z 2D na 3D
  • Łącze: 3 x HDMI, 1 x USB, wejście PC, HDMI-CEC, wbudowane Wi-Fi
  • Audio: Dolby Digital Plus
  • USB / HDD / sieć domowa
  • Wygląd: Czarna obudowa z wykończeniem w kolorze srebra
  • Tuner: DVB-T, DVB-T2, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, HbbTV, analogowy3
  • Rozmiar: 122 cm (48”) i 102 cm (40”)


[1] Dostępność okularów 3D zależna od opcji zakupu.

Telewizory - zobacz na Ceneo.pl